Euro Truck Simulator 2: Ses Kayıtlarına Devam!

0

Euro Truck Simulator 2: Ses Kayıtlarına Devam!

SCS ekibi yeni bir ses kayıt oturumunu duyurdu.

Bir süredir blog yazısı yazmadıkları için üzgün olduklarını belirten SCS ekibi yeni bir ses kayıt oturumunun bilgi ve görüntülerini yayınladı. 1.14 güncellemesinin hatalarını Steam’den gelen topluluğun geri bildirimleri sayesinde düzeltmeye çalışıyorlar.

Bugün farklı bir şey göstermek istiyorlar.

Ayrıntıları sesler için uğraştıkları belli oluyor.

SCS ekibi daha önce 20 tonluk bir dorsenin ses kaydını yapmıştı. Bu konuda yayınlamıştık. Ses ekibi yeni bir kayıt üzerinde çalışıyor. Kamyonların aralık özellikleri(ayrıntılı sesler) için yeniden ses kaydı gerçekleştiriliyor. Kurulum ve prosedür için tüm ihtiyaçlarını kaydetmek 2 gün sürebilir.

Takip edilebilir kamyonların belirli bir öncelik listesi  yok. Bunun yerine biz kayıt araçları kullanıyoruz.(Ses kayıt sırasından bahsediyor?? Kamyonlar arasında öncelikli bir marka yok)

Geçtiğimiz iki hafta boyunca ekip gezinlerinde iki aracı (IVECO Stralis Hi-Way ve yeni Mercedes Actros 1845) kullandı. Seslerini aldı. Fotoğraflama yaptı.

Yeni kayıt kurulumunda için bu ses cihazı uğultu sesini yakalamansını sağlar, motor ve daha ayrıntılı sesler oyunda mevcut değil.

Tüm kamyon ses sistemi rafine ediliyor. Veri yapılarında program değişiklikleri yapılıyor. Yeni sfx dosyaları oluşturuluyor. Yeni ses örnekleri gelecekteki güncellemelerin birince oyuna eklenecek.

 

Kısacası daha ayrıntılı sesler için çalışılıyor. Araçlarda öncelik yok. Dikkat çeken nokta yeni Mercedes Actros 1845(MP4) aracının seslerinin kaydedilmesi oldu. Lisansla ilgili son zamanlarda herhangi bir gelişme yaşanmadı. SCS Software şaşırtmaya devam edecek 🙂

İşlemler tamamlandıktan sonra video paylaşılabilir.

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk www.simulasyonturk.com

 

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar