Euro Truck Simulator 2 Rusya Haritası v1.6

48

Euro Truck Simulator 2 Rusya Haritası v1.6

1.22 güncellemesine uyumlu ETS 2’nin en güzel haritalarından biri olan Rusya harita modunu indirin!


Şiddetle tavsiye edilir. RusMap, Euro Truck Simulator 2’nin en iyi harita modlarından biridir. Rus köyleri, Rus şehirleri, Rus tabelaları ve araçları.. Ve daha neler neler… Rusya haritasını aşağıdan indirebilirsiniz.

1.6;

 • Yeni şehirler: Vyborg, Tula, Kursk, Orel, Voronezh
 • Yeni yollar: М2, М4, Е20, А123, Р39, Р132, А141, А144
 • Yeniden inşa edilen yollar: Moscow, St. Petersburg, Kaluga, Bryansk, Luga
 • Yeni prefabrikler, modeller ve şirketler eklendi.
 • ProMods haritasıyla tamamen uyumlu: yeni yol ekler: Saint-Petersburg – Helsinki, St Petersburg – Tallinn, Riga – Pskov.
 • 1.22 oyun sürümü ile tamamen uyumlu yapıldı.

Mod Yapımcısı: aldim@tor

Harita Sürümü: 1.6

Uyumlu Sürüm: 1.22.x

Uyumlu Modlar; Map of Europe by MsHeavyAlex v2.2.1, Promods 2.0, Truck Sim Map 6.2.

İNDİRMEK İÇİN GEREKLİ BAĞLANTILAR


 

Arşivden çıkan tüm dosyaları Belgelerim/EuroTruckSimulator2/Mod klasörüne atınız. Mod Yöneticisine girip aktifleştiriniz. ProMods 2.0 ile kullanabilirsiniz. Bunun için içerisinde gelen uyumluluk modlarını da aktifleştirmeniz gerekmektedir.

Yardım almak için yorum gönderebilirsiniz. 🙂

 

SimülasyonTÜRK

48 YORUMLAR

 1. Merhaba Admin ,
  Mod’u indirdikten sonra hemen mod klasörüne mi koyacagim ?
  RAR. degil çünkü. Nasil yapacagimi bilmiyorum.
  Cevaplarsan sevinirim

 2. Ets 2 Türkiye Herhalde Bu 2. Yaşadığım Zorluk Ve İkisindede Bu 7Zip Sorununu Yaşıyorum Modu Nasıl İndiririz Hakkında Bir Video Çekseniz Hiç Fena Olmaz

 3. Merhabalar,
  Modu yükledim ve aktifleştirdim. Oyuna girince yük aldığım yere bakmak istedim fakat haritanın aşağısına ve kenarlarına ulaşım kısıtlandı. Bu nedenle tekrar deaktif hale getirdim. Sanırım sadece ana harita ile yalnız çalıştırılırsa harita görülebilir.

 4. RusMap_v1.6.001-002 ve 003 ü açamayanlar için;
  1) 7zip’i google dan aratıp indirin.
  2)İndirdikten sonra RusMap_v1.6.001’e sağ tıklayıp özelliklere basın. Birlikte aç ta uygulama seçin.Çıkan seçeneklerde 7zip görünmezse, bilgisayarda aratına basın. Program Dosyaları (x86) nın en başında 7zip i bulursunuz. 7zFM ye basıp içindeki dosyaları, masaüstüne yeni klasör açıp kopyalın.
  3)Çıkan dosyları mod klasörüne atın. Bitti gitti 🙂

  • Selam Cem;

   Teşekkürler deneyeceğim fakat 7zip dediğin programın çok versiyonu mevcut web sitesinden bakıyorum hangisini indirelim ben Windows 7 Home Premium 64 BİT kullanıyorum hangisini indirelim?

  • Yaptım Cem teşekkürler sadece 001 olan dosyayı çıkart dedim masaüstüne klasör olarak geldi ve onun içinde 3 adet dosya vardı DEF dahil olmak üzere sonra onları oyunun mod klasörüne attım ve harita TSM MAP ve RUS MAP olarak geldi 🙂

 5. 001 de problem olmuyo zip i açmakta. 002 ve 003 ü otomatik açıyorsa ki açtığını sanıyorum dosya boyutu 2 Gb ı buluyor. Ancak oyuna giriş yapmadan hata veriyor ve atıyor. Çaresi varsa paylaşırsan sevinirim.

 6. Merhaba ben TSM MAP 6.2’yi indirdim gayet güzel çalışıyor tüm gün uğraştım uyumsuz hiç bir mod yok oyunum DLC ve SCANDİNAVİA sürümlerine sahiptir ve orjinaldir kesinlikle ama bir sorun var RUS MAP 01 02 03 olarak indirdim ama ne yazık ki mod yöneticisinde RUS MAP gözükmüyor kaç zamandır oynuyorum bu oyunu ilk defa bu sorunu çözemedim admin yardım edermisin?

  TEŞEKKÜRLER…

 7. rus haritasının oynamak için bu 1 2 3 part tı hepsinimi indireçeyiz?
  RusMap v1.6 Part 1
  RusMap v1.6 Part 2
  RusMap v1.6 Part 3

 8. yaw yardım edin indirdim promods ve rus mapın en güncelişni inidridim her şey tamam ama gel gelelim belrusa giremiyorum arkadaş çıldırıcam hep oyun durduruldu hatası alıyorum ne yapmam lazım

 9. abicim indirdim modu 7zip kullanıp çıkardımda oyunun mod klasörüne attım oyuna girip etkinleştirdim ama harita oyunda gözükmüyor sebebi ne ola bilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here