Euro Truck Simulator 2 Resmi Web Sitesi Yenilendi!

6
http://www.eurotrucksimulator2.com/
http://www.eurotrucksimulator2.com/

Euro Truck Simulator 2 Resmi Web Sitesi Yenilendi!

ETS 2 değişti resmi web sitesi durur mu? Yeni grafik ve içeriklerle eurotrucksimulator2.com!

http://www.eurotrucksimulator2.com/
http://www.eurotrucksimulator2.com/

SCS Software geçtiğimiz blog yazılarında Euro Truck Simulator 2‘nin resmi web sitesinin yenileneceğini duyurmuştu. Bugün yeni görünüme kavuşan www.eurotrucksimulator2.com büyük bir beğeni topladı. 2012 yılından bu yana değişime uğramayan site yıllar içinde gelişen Euro Truck Simulator 2‘yi anlatıyor.

Ayrıntılı bilgi sayfaları özel kodlamalarla öne çıkarılmış. Bizim de değişikliğe başladığımız bugünlerde ciddi bir ilham kaynağı oldu. 🙂

Hakkımızda sayfasında Avrupa haritası yer alıyor. Oyunda bulunan ülkeler işaretlenmiş ve tıkladığınız bilgileri çıkıyor. Burada diğer ülkeleri de görmek güzel. Türkiye‘nin bir kısmı da bu tasarıma dahil 🙂

 

1.18 güncellemesiyle oyuna eklenen Mercedes-Benz Yeni Actros için tanıtım videosu yayınlandı.

 


Mercedes-Benz Trucks UK resmi Twitter hesabında çekiliş başlattı. Buna göre retweet ve takip eden eden 3 kişi ETS 2 kazanacak.
 


 

 


 

*SimülasyonTÜRK

6 YORUMLAR

  1. hakkımızda bölümünde haritaya baktığımızda türkiye ile ilgili olarak umutlanabiliriz.haritada sadece ispanya portekiz boşluğu ile türkiyeye kadar 2 boşluk var.diğer taraflar eklendi zaten.büyük bir ihtimalle sırada ispanya fransa portekiz dlcsi gelir ve ondan sonra haritayı going east ten türkiyeye kadar genişletecektirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here