Euro Truck Simulator 2 ProMods Haritası 1.24 Güncellemesine Uyarlandı!

23

Euro Truck Simulator 2 ProMods Haritası 1.24 Güncellemesine Uyarlandı!

Oyunun en iyi harita modu olan ProMods 2.03 sürümü1.24 güncellemesi için yayınlandı.

Euro-Truck-Simulator-2-ProMods-Haritası-1

ProMods ekibi sonunda 1.24 güncellemesine uyumlu harita modunu yayımladı.

Gerekli DLC: Going East, İskandinavya

Uyumlu Oyun Sürümü: 1.24

İndirdiğiniz dosyaları 7zip programı ile açınız.


İndirmek için promods.net adresinde üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sitenin Türkçe dil desteği bulunmakta bu nedenle zorlanmazsınız.


İsteğe bağlı olarak tek bağlantıdan son hızda indirebiliyorsunuz. Bunun bedeli $1 yani yaklaşık 3,00 TL biz genelde bunu kullanıyoruz ve ekibe emeğin karşılığını veriyoruz.

 

ProMods harita modu şiddetle tavsiye edilmektedir. Ayrıntılı şehirler, yollar, yeni modeller, yeni ülkeler, yeni şehirler, yeniden tasarlanan ana harita şehirleri…. Sayılamayacak kadar çok içerik bulunmakta! 🙂
Nasıl kurulur?

Öncelikle indireceğiniz arşivleri açmak için 7zip adlı programı bilgisayarınıza kurunuz.

Siteye üye olduktan sonra Download kısmına geliniz.

Türkçe dili desteği ile aşama aşama ilerleyiniz. İndirme bağlantılarına geçmeden önce aşağıda görüldüğü gibi DEF dosyanızı ayarlayıp indirmelisiniz.

Belgelerim/EuroTruckSimulator2/Mod klasöründe aşağıda görüldüğü gibi olmalıdır. Mod Yöneticisine girip aktifleştireceksiniz.

promods-2-0-belgelerim

Harita büyüdüğü için oyun yüklenirken bekletiyor. Bu 32bit veya 64bit farklılık gösterir. Yine sisteminizin özelliklerine bağlıdır.

Haritada çekilen videolar;


SimülasyonTÜRK

23 YORUMLAR

  1. ödeme yap kısmına geldiğimde ülke bölümünde türkiye gözükmüyor paypal olduğu için sanırım.nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

  2. hasan bey semih kızılın grafik modu promodsla birlikte çalışmıyor atıyor oyundan samırım sızdede var aynı grafik modu denedinizmi promodsda çalışıyormu

    • evet olmak zorunda ben denedim daha bugün aldım dlcleri öncekinde mod yöneticisine girdiğinde map modu haricinde hepsi çalışıyor fakat promods’un heralde en önemli modu harita modudur o yüzden dlcler olmadan harita modunu çalıştıramazsınız maalesef

  3. videodakinin aynısını yapmama rağmen dolum çubuğu %70e hemen çıkıyor 4 -5 dakida sonra hiç hareket etmeden çalışmayı durdurdu hatası veriyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here