Euro Truck Simulator 2 – Oslo’ya Hoşgeldiniz!

1

Euro Truck Simulator 2 – Oslo’ya Hoşgeldiniz!

İskandinavya DLC’sinden yeni ekran görüntüleri ile Norveç’in başkenti Oslo’ya konuk oluyoruz.

Çok yakında çıkış yapacak olan Euro Truck Simulator 2 İskandinavya DLC’si için yeni bir konu yayınlandı. Oslo’ya Hoşgeldiniz! başlıklı konuda Norveç’in başkenti Oslo‘ya ait heyecan verici ekran görüntüleri bulunuyor.

Vikipedi;

Oslo, (1624 – 1878 arasında Christiania, 1878 – 1924 arasında Kristiania), Norveç‘in başkenti ve en büyük şehridir. Oslo aynı zamanda şehrin bulunduğu eyaletin adıdır. Kopenhag,ve Stockholm‘nin ardından İskandinavya‘nın dördüncü büyük şehridir. Dünyanın en pahalı şehirleri arasındadır.

Muhtemelen Oslo en büyük yerleşik Euro Truck Simulator 2 şehridir. İskandinavya DLC’si şehirleri ayrıntılı olarak tasarlanmış. Yoğun yerleşim alanları var.

Aşağıda büyük bir limanda feribot terminali var. Bu terminal ile kent yeni tip kavşaklarla birbirine bağlanıyor. Oslo’da yükleme alanları farklı yerlerde. Birkaç kilometre uzaklıkta olan kentin farklı alanlarına teslimat noktları eklenmiş durumda. Keşfetmek için çok fırsat var!

Henüz kesin çıkış tarihi bilinmemektedir. Mart-Nisan aylarında planlanıyor.

Ek olarak görüntülerde yeni grafik var. Bu özellik grafik güncellemesi olarak oyunculara İskandinavya DLC’si ile eş zamanlı olarak sunulacak.

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

 

1 YORUM

  1. Surede uzadıkça uzuyor ya ocak dediler şubat mart yaptılar şimdide mart-nisanmi ayrıntılı birşey yapicaklar haklilar ama artik herkes çok heyecanlı artik 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here