Euro Truck Simulator 2: Örebro’ya hızlı bir ziyaret…

7

Euro Truck Simulator 2: Örebro’ya hızlı bir ziyaret…

İsveç’in Örebro kentinden birkaç görüntü!

Yaklaşan İskandinavya DLC‘si yeni görüntüler yayınlandı. Örebro, hemen hemen bitmiş İskandinavya DLC’sinin İsveç şehirlerinden biridir. Örebro kenti gerçeğe göre aktarılmaya çalışılmış. Örebro yerlileri bazı mekanları tanıyabilir.

 

Kısaca; Örebro, İsveç‘in güney kuşağında bulunan bir kenttir. Şehir, Göller Yöresi’nde, Svartån Nehri’nin Hjälmaren Gölü’ne döküldüğü yerde yer alır.

 

Yeni DLC’nin son ayarlama ve şekillendirmelerinde yüksek vitese geçişmiştir. Şimdi İskandinavya DLC’sinin ilgi çekici yerleri kapsayan çok daha fazla medya bekleyebilirsiniz. Orada keşfetmek için çok şey var. Endişe etmeyin! Önümüzdeki haftalarda gösterilmesi planlanıyor.

Örebro şehrinden görüntüler!

Yerel firmaların taklitleri eklenmiş. Değişen grafik zaten ortada. İskandinavya DLC’si ile eş zamanlı olarak ücretsiz grafik güncellemesi yayınlanacak. İskandinavya DLC’si ücretli olacaktır.

Bu DLC ile yeni bir döneme giriyoruz.

Yeni nesil Euro Truck Simulator 2 için sabırsızlanıyoruz!

 

-Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

*SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

*ETS 2 İskandinavya DLC’si sipariş sayfası için tıklayın

7 YORUMLAR

  1. harun 2 adet ürün çıkacak bunlardan bir tanesi İskandinavya dlc si dir ve bu DLC ücretli olarak oyunculara sunulacaktır 2. si ise Hava grafikleri bir dlc olarakmı verilecek bilmiyorum ama oda herkese ücretsiz bir şekilde oyuna dahil edeilecek

    • Harbiden Abdussamed çok haklısın. Ama 2.el de bence modifiyeli tırlar da olmalı. Ama tabii ki
      SCS bu tür işlerin üzerinde çalışırsa 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here