Euro Truck Simulator 2 Oculus Rift Özelliği

19

Euro Truck Simulator 2 Oculus Rift Özelliği

Henüz geliştirilme aşamasında olan Oculus Rift sistemi Euro Truck Simulator 2’de

Üst seviye oyuncular için üretilen gerçekçi 3D görüntü sağlayan Oculus Rift için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu donanım ile görüntüde gördüğünüz gibi kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ile bambaşka şeyler planladığı bir kez daha ortaya çıktı.

Oculus Rift sürümü geliştirilme sürecinde ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok.

ETS 2’ye DLC ve yeni güncelleme bekliyoruz.

ets2oculusliftozellik1 ets2oculusliftozellik2

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

SimülasyonTÜRK Forum www.simulasyonturk.com/forum

19 YORUMLAR

 1. Oyun motoru kasan ve hala bunun için bir çözüm üretilememiş bir oyunun dünyanın en iyi simulasyon oyununun olması en azından şahsi fikrim olarak imkansız.Evet bir iki tane daha benzer oyun çıkaran yapımcı olsaydı bütün oklar scs üzerinde olmayacaktı.Hangi oyuna bakarsanız bakın oyun motorları optimize edilmiştir,yeterli donanımınız varsa takılmadan oynarsınız fakat ets2 için durumun HALA bunun mümkün olmaması bir hayal kırıklığı,oynarkende işkence.bence bir çok eksiği var ve bu eksiklikler en temel eksiklikler,uç nokta şahsi beklentiler değil

 2. ETS 2’de hala alınacak çok yol var şirkete bakarsak daha da uzun fakat bu alanda yaptıklarını başka bir şirket yapmıyor. Tüm güncellemeler bittiğinde iyi bir oyun ortaya çıkacak yeni çıkacak oyunlarıylada optimizasyon sorunları çözebilirler ETS 2 ile ciddi anlamda satışlar yakaladılar Origin Steam gibi yerlere girdiler umarım kaliteli bir oyun firması olur bunun hızlı olması için ortak almak zorunda

 3. bu oyunu sona kadar modsuz bitirene helal diyorum. Modsuz mümkün deyil oynamak. Ben o yüzden dedim fiyasko. DLC-lerle gelse modlar iyi olurdu. Ama nerdeeee.

  • Firmanın şimdiye kadar çıkardığı tüm oyunlar simülasyon niteliğinde ve hep vasatın altında kalan, oyuncuların modlarla daha zenginleştirği türden oyunlardı.
   Fakat firma kaliteyi ve görselliği yükselterek daha fazla detay deha fazla içlik ve daha fazla maliyetinin altına girerek daha güzel çalışmalar hedeflemiştir.
   Bu demek değildirki yaptım oldu!
   Bu iş tecrübe ve zaman ister. ama şuan görünen o ki firma yapabildiklerinin en iyisini yapmıştır, lakin evet oyun eksiktir ama bu tamamlamayacakları demekte değildir.
   Zaten bunun içinde çaba sarf ettikleri ortadadır bunun kıyasını Haulinle yahut diğer seriyle yapan farkı elbette anlayacak biraz daha insiyatifli olacaktır aksi durumda zaten onun oyundan ve sektörden anladığından şüphe ederim!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here