Euro Truck Simulator 2 Noel Skin DLC’si Geliyor!

9

Euro Truck Simulator 2 Noel Skin DLC’si Geliyor!

Noel için özel olarak hazırlanan skin DLC’sinin Steam anahtarını kazanmak için yarın son şans!

ets2-christmas-paint-jobs

Geçtiğimiz hafta duyurulan ücretsiz skin paketi “Christmas Paint Jobs” kazanmak için acele edin. World of Trucks profilinizi oluşturup en az 1 tane başarım kazanmanız gerekiyor.

Örnek olarak Profil aracınızı ayarlayın. Tüm bilgilerinizi girin. Tüm fotoğrafları ekleyin. Arkadaşlarınızdan tüm fotoğraflarınızı beğenmelerini rica edin.

ets2_achievements_icons_list

Geçtiğimiz iki gün boyunca yaklaşık on beş bin kişi başarım kazanmak için çabalamış. SCS Software, Euro Truck Simulator 2 oyuncularına bu paketi World of Trucks üzerinden sunacak. 4 Aralık’ta başarım kazananların WoTR profiline Steam anahtarı eklenecek ve onu Steam hesabınıza aktifleştirip oyuna ekleyebileceksiniz. Ek olarak Perşembe sabahı World of Trucks profilinizde yer alacak.

Bu özel boya/skin paketi harika şeylerin başlangıcıdır. Euro Truck Simulator 2 için daha fazla tatil temalı içerik hazırlandı. Daha fazla bilgi için izlemeye devam edin!

 

World of Trucks >> www.worldoftrucks.com

Kayıt olmak için

https://worldoftrucks.com/en/join.php

Giriş yapmak için

https://worldoftrucks.com/en/sign_in.php

 

World of Trucks Türkçe blogu

https://www.worldoftruckstr.com/kategori/world-of-trucks/

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

 

9 YORUMLAR

  1. admin kardeş siteye üye oldum ancak hesap doğrulaması yapılamıyor 3 saat pc acık kaldı geldiğimde hala doğrulanıyor yazıp şerit geçiyodu ancak doğrulama yapmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here