Euro Truck Simulator 2 National Flag Etkinliği Tamamlandı!

2

Euro Truck Simulator 2 National Flag Etkinliği Tamamlandı!

SCS Software etkinlikle ilgili infografik paylaştı.

 

8 Haziran’da ilk haftası başlayan World of Trucks’ın yeni etkinliği National Flag geçtiğimiz hafta 22 Haziran’da bitti. Bu etkinlik boyunca oyun içerisinde World of Trucks aracılığıyla aldığımız online işlerden cam asılabilen bayraklar DLC’sini ücretsiz olarak kazanabiliyorduk. National Flags isimli etkinliğin sonuçları paylaşıldı.

SCS Software, World of Trucks projesinin emekleme aşamasında olduğunu bu nedenle gösterilen ilgi düzeyini görmek onları gerçekten mutlu etmiş.

 

Toplamda 41.022 kişi bu etkinliğe katıldı ve ücretsiz DLC’lerini aldı. 218.178 iş tamamlanarak 110.077.727 km yol yapıldı. Bu seferlerde 3.249.401 ton yük taşındı. En uzun iş 2336 km oldu.

infograph_flag_results

Henüz lisans anahtarını www.worldoftrucks.com‘da alamayanları fark etmişler ve bununla ilgileniyorlar. Hesabınızı kontrol etmekte fayda var.

National Window Flags DLC‘si artık sadece Steam‘den satın alınabilir.

Ayrıca Rock Paper Shotgun sitesinde profesyonel kamyon sürücülerinin SCS oyunları hakkındaki görüşleri yayınlandı. Okumak için tıklayın
World of Trucks Türkiye www.worldoftruckstr.com

Kimler neler demiş?

2 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 National Flag Etkinliği Tamamlandı!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
emre
Ziyaretçi

selamın aleyküm kardeş ben bi harita üzerinde uğraşıyorum boş bi türkiye haritası 1 2 aya çıkarırım o zaman senden ricam bi viseosumu çekerimisin ???

wpDiscuz