Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Yeni Bilgilendirme!

19

Yeni bilgilendirmeye göre Multiplayer modu yaz ayında çıkacağı belirtiliyor , tarihi belirli değil. Multiplayer modu ücretsiz sunulacaktır ve sadece STEAM kullanıcıları yararlanabilecek.

Tolga Duyar – eurotruck2.com

ets2-multiplayer-bilgilendirme

19 YORUMLAR

 1. admin su sayfada sagda solda reklam var bise yapamiyorum ogegi denetle diyip siliyorum onun haricinde siteden memnun deyilim su reklam olayina cozum bulun

 2. böyle şeymı olur bız ne olucaz bence herkese acık olmalı adıl olmuo böyle bir bu konuda neler yapılarbılırrrr acıklarmsınızzz steam dan herkez alamıo oyunu onlar ne olucak bız ne olucazz!!!admın cevap vermenı beklıommm ne olacazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ARKADAŞLAR STEAMDAN ALMANIZ ÖNEMLİ DEĞL ELİNİZDE ORGİNAL KEY OLANLAR STEAMA GİRİN EOYUNLAR MENÜSÜNDEN ÜRÜN ETKİNLEŞTİRİ TIKLAYIN ORGİNAL KEYİ ORAYA YAPIŞTIRIN VE ETKİNLEŞTİR DEYİN STEAM DİREK OYUNU DOWNLOAD YAPAR BELGELERİMDEKİ ETS KAYDINI YEDEKLEYİN VE YÜKLÜ OYUNU SİLİN STEAM İNDİRSİN KURSUN ONDAN SONRA KAYDINIZI BELGELERİME ATAR VE STEAM ÜZERİNDEN OYNARSINIZ ARKADAŞLARRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • KARDESIM BENIM STEAMMM CALSIMADI INDRDIM KURDUM ACILMIOO FACEDEN BANA ULASIRSANNN
    IYI OLURRRRRRRRRRR FACDEKI RESMIMM BI MAVICELIK SAMAN RESMI METI2DEN KALMAA BURSDA OTURYOM GORUSUN ZTEANNN RICE DIOM ULAS BEKLIOMMM!!!!!!!!!

 3. Admin şu reklamlara bi çüzüm bul ya olmadı üstlerine kapat yazısı koyda reklamları gizlesin böyle görüntü kirliliği olmuş doğru düşgün bişey okunmuyor….

 4. ARKADAŞLAR STEAMDAN ALMANIZ ÖNEMLİ DEĞL ELİNİZDE ORGİNAL KEY OLANLAR STEAMA GİRİN EOYUNLAR MENÜSÜNDEN ÜRÜN ETKİNLEŞTİRİ TIKLAYIN ORGİNAL KEYİ ORAYA YAPIŞTIRIN VE ETKİNLEŞTİR DEYİN STEAM DİREK OYUNU DOWNLOAD YAPAR BELGELERİMDEKİ ETS KAYDINI YEDEKLEYİN VE YÜKLÜ OYUNU SİLİN STEAM İNDİRSİN KURSUN ONDAN SONRA KAYDINIZI BELGELERİME ATAR VE STEAM ÜZERİNDEN OYNARSINIZ ARKADAŞLARRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. AYRICA STEAM ÜZERİNDEN ETS 2 OYNAMANIZ DAHA İYİ ÇÜNKÜ EN GÜNCEL SÜRÜMLER STEAM DAN İLK SİZİN ELİNİZE GEÇİYOR VE OTAMATİK OLARAK KENDİSİ GÜNCELLİYOR BİR ADIM ÖNDE OLUYORSUNUZ:……

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here