Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Modu 1. Yıl Mesajı

8

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Modu 1. Yıl Mesajı

ETS2MP geliştiricisi mwl4 özel bir mesaj yayınladı.

ets2multiplayerlogo

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer modu geçtiğimzi yıl 1 Mayıs 2014’te Alpha olarak herkese açılmıştı. Uzun süren geliştirme sürecinden sonra Euro Truck Simulator 2 için çok oyunculu mod desteğini ETS2MP adıyla 0.1.0.2 sürümüyle oyunculara sundular.

 

mwl4‘ün açıklamasına göre bütün yıl boyunca 37 sürüm ETS2MP için yayınlandı. (0.1.0.2 > 0.1.5 R5) İstatiksel olarak ise her 10 günde bir güncelleme oluyor. Bütün yıl boyunca bir sürü işin olduğu bir önceki yıla göre daha iyi bir şekilde geliştirmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtiyor. Ekibin amacı ETS 2’nin sonraki sürümlerinin de desteklemek, yeni öğeler eklemek ve oyunun işlevlerini senkronize etmek. Bu yılın tamamın bir mod herkes tarafında kullanılabilir oldu buna şaşırıyorlar. ETS2MP’nin ilk kod satırlarını 20 ay önce yazmaya başlamış olmalarına inanamıyor. Modifikasyon süresi bitmedi geliştirmeye devam ediyorlar. Neredeyse her gün 2000 online oyuncunun ETS2MP oynaması sağlanıyor.

ModDB’nin 2014 Yılının En İyi Mod yarışmasını da onlar kazandı. ETS2MP başarısı bir kez daha tescillenmiş oldu.

Önümüzdeki yıl boyunca neler geleceğini de açıklıyor.

Dürüstçe bunu söylemenin zor olduğu ama artık daha fazla “açık alpha” olmaması gerektiği “Açık beta” sistemine geçeceklerini belirtiyorlar. Oyun içi özel ekonomi sistemi, sanal şirket ve birçok ilginç özellik. Ne yazık ki beklememiz gerekiyor. Şüphesiz olarak çok büyük değişikliklerin olduğu bir yıl olacak. Buna rağmen bu yıl da birçok değişiklik getirildi.

Yakın gelecekte ne var? İskandinavya DLC’si ve 1.17 sürümü ve sonra da Mercedes-Benz MP4 çıkmasına 5 gün kaldı. ETS 2 dünyasında birçok ayrıntı vardır.

Multiplayer’da neler olacak?

Onlar hala ilginç özellikleri uygulamaya çalışıyorlar. Oynanışı geliştirecekler ve yeni deneyimler getirecekler.

Bu tür özelliklerden biri olan polis arabası, ETS2MP yöneticisi szeryf tarafından sıfırdan yapılıyor.

Bu özellik henüz başlangıç aşamasında olduğu için sadece yöneticiler kullanabilecek. Ancak belli bir süre sonra oyuncular için de geçerli olacak. Ne zaman olacak? Henüz kimse bilmiyor diyerek açıklamasını noktalıyor.

Kaynak: It’s been a year

 


Thanks for everything!

 

*SimülasyonTÜRKwww.simulasyonturk.com

 

8 YORUMLAR

  1. Bir şey soracağım ETS2 nin düzgün çalışması için hangi programlar gerekiyor directx vs. bende oyundan atma sorunu vardı (oyunu steam’den aldım orijinal yeni sürüme güncellemiştim taa geçen yıl) dün format attım pc’ye hala oyundan atıyor.

  2. s.a reis 1 aydır mp oynayamıyorum R3 ten sonra ki güncellemeri kabul etmiyor güncelliyorum tekrar aynı şeyi istiyor 1.17.39s ti bugün 1.16.3.1 yaptım R5 mp ye yine giremedim bi yardımcı olursan canını yerim ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here