Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Çok Önemli Duyuru – 64bit

4

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Çok Önemli Duyuru – 64bit

ETS2MP modu için önemli bir açıklama yapıldı. American Truck Simulator Multiplayer için de başlıyorlar!

ets2mp-atsmp-cok-onemli-duyuru-64bit

Az önce ETS2MP ekibinden Kat_pw resmi forumlarında bir açıklamada bulundu. Türkçe olarak da ayrı bir şekilde paylaşılan açıklamayı aşağıdan okuyabilirsiniz.Merhaba,

Resmi olarak, American Truck Simulator’a çoklu oyuncu özelliği entegre etmeyi planladığımızı duyurmaktan mutluluk duyarız!

Ancak, bu hızlı bir geçiş olmayacak. İki oyun arasındaki kod değişikliklerini hazırlamak için çalışmamız ve ATS ile çalışması için çoklu oyuncu modunu adapte etmemiz gerekecek. Göz önüne almamız gereken ilk problem, ATS’nin sadece 64bit olarak yayınlanacak olması. Kodun yazıldığı sırada, ETS2MP kodu, ETS2’nin sadece 32bit versiyonunu desteklemekteydi. Aynı şekilde, biz de ETS2MP’nin SADECE 64bit versiyon desteğini başlangıç noktası yapacağız. Bunu yapabilmemiz için, istemciyi tümüyle 64 bite geçmemiz gerekiyor, ve ne yazık ki 32 bit için destek sona erecek. Kelimenin tam anlamıyla, hem 32 hem 64 biti güncel tutmak işi iki katına çıkarıyor, bununla birlikte 2 oyun (ETS2 ve ATS) söz konusu olduğunda, bu mümkün değil.

Bir ara (umarız yakında) ETS2MP için 1.22s sürümü hazır olacak ve 32 bit olarak yayınlanacak. Bundan sonra, ATS’nin yayınlanmasını beklerken, modumuzu 64 bite taşımaya başlayacağız. 64bit istemci adayımız hazır olduğunda, bu sürümü indirme opsiyonu olarak sunacağız. 64 bit istemci, kararsız olabilir ancak tüm oyuncuları ATS’ye yönelik geriplan kodlarını hazır edebilmemiz için istemcinin bu versiyonunu kullanmaya davet ediyoruz.

ATS yayınlandıktan sonra, çokluoyuncu modunu yayınlamak için çalışmaya başlayacağız. Bu esnada, ETS2 için herhangi bir yama çıktığında, biz de sadece oyunun 64bit sürümü için güncelleme yayınlayacağız.

64 bit işletim sistemi kullanmayan oyuncular için, bunun çok büyük bir hayal kırıklığı olacağının tamamen farkındayız, ancak ATS’ye yönelebilmek ve daha iyi ETS2MP özellikleri için, şimdiden seçim yapmamız gerekiyor.Sonuç olarak ETS2MP ve ATSMP‘nin durumu kesinleşmiş oldu. 64bit sistemini desteklemeleri çok güzel çünkü 32bit bildiğiniz gibi oyunu sınırlandırıyor ve birçok soruna neden oluyordu. Yeni yılda önemli olayların gerçekleşeceğini biliyoruz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

4 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Çok Önemli Duyuru – 64bit"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
İsmail
Ziyaretçi

Tamam güzel hoşta oyunum orjinal ama pc 32bit oynayamayacagim

umutcan
Ziyaretçi

eeee yani artık 32 bitliler oynayamayacakmı ben bunu anladım

Yunus Emre
Ziyaretçi

benim bilgisayarım 64 bit ancak oyun ETS2 32 bit olarak açılıyor. Biri bana yardım edebilirmi?

Gökay
Ziyaretçi

Amına Godumun Yerinde Bi Oyunu Bile Çok Gördüler Orusbu Çocukları

wpDiscuz