Euro Truck Simulator 2: Mercedes-Benz Yeni Actros Geliştiriliyor

8

Euro Truck Simulator 2: Mercedes-Benz Yeni Actros Geliştiriliyor

Yeni Actros’un model çalışmaları

SCS Software bugün önemli bir blog yazısı yayınladı. Daha önce ses kayıtlarını izlediğimiz Mercedes-Benz Actros MP4’ün modelleme çalışmalarının devam ettiği açıklandı.

*

Ses kayıtları ve lisans haberi için

https://www.worldoftruckstr.com/ets-2-icin-mercedes-benz-aracinin-sesleri-kaydediliyor/

https://www.worldoftruckstr.com/ets-2-mercedes-benz-actros-mp4-ses-kayitlari-videosu/

*

Lisans anlaşması daha önce duyurulmuştu. SCS ekibi kamyondan çalışma yaptığını göstermektek mutluluk duyuyor.

Şimdi aracın iç tasarımı 3D model uzmanı tarafından geliştirilirken aracın dış kısmı içinde bir başka 3D model uzmanı 3D modelin üretimini hızlandırmak için çalışıyor.

 

Görkemli kamyonun model çalışmalarından birkaç görüntü…

Mercedes-Benz oyunda lisanslanmayan ve hala Majestic olarak geçen markadır. Big Seven olarak adlandırdıkları markalar Volvo, Renault, Scania, DAF, IVECO, Mercedes-Benz ve MAN
Mercedes Yeni Actros oyuna ne zaman lisanslı olarak eklenecek bilinmiyor. Model çalışmaları tamamlandıktan sonra bir güncellemeyle hem Mercedes-Benz lisansı hemde Yeni Actros eklenebilir.

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk www.simulasyonturk.com

Forum www.simulasyonturk.com/forum

Simdepo www.simdepo.com

Kimler neler demiş?

8 Yorum - "Euro Truck Simulator 2: Mercedes-Benz Yeni Actros Geliştiriliyor"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Berkcan
Ziyaretçi

hadi hayırlısı bekliyoruz

Ali
Ziyaretçi

Kimse kusura bakmasın ama zaten kaliteli MP4 mdoları var. Napalım bu tırı, bir taraflarına soksunlar. Bunun çıkmasını bekleyenin de aklına tüküreyim…

emir
Ziyaretçi

ama bazı mp4 modlarında oyundan atıyor ets 2 kendisi orjinal yaptığında oyundan atmaz

isimyok
Ziyaretçi

Ali, Boyle konusma berkcana ben bu tiri surmedim modlari da denedim olmadi ben senin aklina tukureyim ki sen bu oyunu almisin. Kabadayilik yapma bidaha bu oyunu oynama afedersiniz ********* sen bir taraflarina sok.

ali
Ziyaretçi
İsimsiz insan, oyunun tüm sürümlerine uygun 2 tane farklı mp4 modu var. Beceremediysen yardım iste sen de yap ve oyna. Eğer yardım istemiyorsan da konuşma. Hem modu yükleyemedim diyorsun, dolayısıyla bir kıyaslama yapamıyorsun hem de yorum yapıyorsun bir de benim yaptığım yorumu üstüne alıyorsun. Senin aklına iki kere tüküreyim… Mod yapan arkadaşlar sağolsun oyun çok iyi yerlerde. Taptığınız Scs sağolsun böyle bir oyunu çıkardı ama 2 yıldır güncelleme adı altında çıkanlar sadece saçmalık. Biraz uyanık olun. Adam akıllı şeyler talep edin, her boka da aaa ne güzel tebrikler scs demeyin. Bu sözüm aynı zamanda bu siteye yoğun emek veren admin… Read more »
Berkcan
Ziyaretçi

ali sen emekten anlamıyorsun, gelmişsin buraya scs saçma sapan iş yapıyor diyosun kolaysa sen yap bu oyunu görek. birde adam akıllı şeyler talep edin demişsin ne talep etmemizi bekliyorsun türkiye haritasınımı talep edelim.

ahmet özkul
Ziyaretçi

ali sen gerçekten emekten falan anladığın yok sen nasıl bir insansın güncellemelerle bisürü şey değişiti grafik özellikleri ,kalitesi ,sway bar simulasyonu ,dof, havalı fren simulasyonu ,yakıt tüketim simulasyonu, gerçekçi tır fiziği ,araç lisansları ,vites oranları, paintjoblar ,kamyon tarayıcısı bunların hepsi güncelleme ile geldi sen anca bi laf ezberlemişsin o da: aklınıza tüküreyim hem scs tüm araçları mod yapımcılarından daha iyi yapıyor senin beynine 100 kez tükürsek az scs den biz bişey talep etmiyoruz adamlar ne yapsa kendileri yapıyor zaten ve admine, modaratorlere laf atmak seni aşar esas sen al o tırı bi yerine sok