Euro Truck Simulator 2 – Mega Kabin Aksesuarları Paketi v1

71

Euro Truck Simulator 2 – Mega Kabin Aksesuarları Paketi v1

Star Wars figürleri, Türk bayrakları, muavin, yenge karakter modelleri bir sürü aksesuar bu paketin içerisinde!

Daha önce yayımlanan Türk Aksesuar paketinin yeni sürümü genişletilerek tekrar yayınlanmıştır. Bu pakette artık modlanmış çekici modları da destekleniyor. Birçok yeni aksesuar oyuna ekleniyor. Şu an için en ayrıntılı aksesuar paketidir.

Geliştirici: Selçuk İslamoğlu (SiSL)

Çalıştığı araçlar: DAF 50k, , Danz’s Mercedes Antos and Actros 2014, MADster’s TGX Euro 6, RJL’s Scania Modifications, Scania T and Sisu, Satan1990’s Scania 4, ohaha’s Volvo FH 2013

Yan koltuğa ekleyebileceğiniz yenge veya muavinler: Yasemin, İlhami ve Melisa 🙂

Star Wars figürleri de bulunuyor. Meraklı arkadaşların hoşuna gidecektir.

Aksesuarlar: Su şişesi,Soda kutuları, Kahve bardakları,Muskalar, Araba kokuları, Dream catcher, Futbol topları, Viatolls & Telepass cihazları, Dökümanlar (hatta Bira)

Bu aksesuarların hepsi animasyonludur.

Kabin Aksesuarları DLC’si ile çalışır.

Bu paket bir çok Türkiye’ye özel nesne içerse de, asıl olarak kabin içinde kullanılabilecek bir çok objeyi bir araya getiren bir pakettir. Lütfen download linkine saygı duyalım.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Alternatif siteden indirmek için buraya tıklayın

71 YORUMLAR

  1. parti sembolleri koyulacaksa diğer partilerde olmalı sadece cehape değil ya koymayın ya da hepsini koyun SAADET PARTİSİ ni de bekliyorum..

  2. Fenerbahçe kupası, su şişesi vb. bug değil bu arada, cam olarak tasarladım fakat aksesuar satın aldığın ekranda güneş sistemi çalışmadığından cam objeler çok net görünmüyor. Aldıktan sonra farkı var 😉

  3. ADMİN BU PAKET BOŞ 2 SCS DOSYASI ÇIKTI ATTIM AKTİF YAPTIM ÇIKMADI AKSESUARLAR BİRİNİ AKTİF ETTİM O ENGLOND İLE BİTENİ OYUNDAN ATTI ACİL YARDIM

  4. resimli çerçeve ye fotoğraf atılacağından bahsetmiştiniz. hatta bunun hakkında nasıl fotoğraf atılacağını ilerde konu olarak anlatılacaktı. yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here