Euro Truck Simulator 2 – MAN Lion’s Coach Otobüs Modu

33

Euro Truck Simulator 2 – MAN Lion’s Coach Otobüs Modu

MAN Lion’s Coach otobüs modunu Logitech Driving Force GT ile inceliyoruz.

MAN galerisinde çıkmaktadır. Lütfen video’yu izlemeden bu nerede nasıl giriliyor yorumu yapmayınız. Mod Yöneticisi sisteminde modun bir parça dosyası görünmüyor. Ben mod klasörü başka yere taşıyıp video’da göreceğiniz gibi sadece bu modu ayırarak aktif ettim.

Modifiye seçenekleri yok. Jant kapakları Setra modunda olduğu gibi değil. Skin seçeneği de yok. Kamil Koç firmasının skini var.

Euro Truck Simulator 2’nin 32 bit ve 64 bit sürümlerinde çalışıyor. Göstergeleri çalışıyor fakat sürücü modeli yine eklenmemiş. Setra moduna göre daha iyi.

Rar Şifre: \/SCSTURKEY\/

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

EMEĞİ GEÇENLER

Dış Kasa: Modeli: Furkan 239
İç Kasa Temel: Furkan 239
İç Parçalar Koltuk ve Tavanın Bazı Kısımları Dolap: Can SKMN
Interior: SCS Software
ETS 2 Direksiyon: Metehan BİLAL
Bazı İç Parçalar: Cenker Yalvaç Aran ve Emin Doğuş Güraksın < (Haulin Çeviri)

Kamil Koç Skini: Abdullah Zengin
ETS 2’ye Aktaran: Muhammet ŞNL

 

Otobüsün yeni sürümü geldiğinde tekrar bir video inceleme çekilecektir.

Takipte kalın 😀

 

SimülasyonTÜRK Youtube Kanalına Abone Olun 🙂

 

33 YORUMLAR

    • EVET BENDE GÖREMEDİM İNDİRMEK İÇİN HİDE YAZIOR HOCAM YARDDDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

  1. O scsturkey sitesinden indirmek için üye oldum. e-postama onay göndermediler. modu indiremiyorum şimdi. İNSAN GİBİ şu modu biri paylaşabilir mi?

  2. Ulan siz paylaşsanız nolurdu indirme linkini ölüyomusunuz paylaşmayınca üye oldum 3 günden beri gelmedi hala onay göndermediler!!!!!!!!!!!!!!

  3. hahahaa güldüm ciddi man lions coach görmesek yutturacaklar fortuna lions city karışımı bişey bu dış görünüş güzel ama tam bitirmedn neden reklam yaparsınız anlamış değiilim mantıksız

    • Yalan dolan mı? Bağlantının bir Türk sitesinde eklenmesine izin vermeyen yine bir Türk sitesi modları güzel olup ekledik yönlendirme yaptık. Bunun neresi yalan dolan? Burası senin buraya sarhoş misali gelip yorum yapabileceğin bir yer değildir.

  4. SELAMIN ALEYKÜM YAPMIŞ OLDUĞUNUZ MAN LİONS COACH OTOBÜSÜNDE ÇOK EKSİK VAR YENİ ÇEVRİLDİĞİNDEN OLABİLİR OTOBÜSÜN ARKASINA TV İNTERİOR ÖN İÇ KABİN DİREKSİYON KAPISINADA TELEVİZYON EKLENMELİ DİREKSİYON FULL BEYAZ KABİN HEPSİ RENKLER İÇERMELİ İNŞALLAH GELİR YENİSİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here