Euro Truck Simulator 2 Kabin Aksesuarları DLC’si Geliyor!

25

Euro Truck Simulator 2 Kabin Aksesuarları DLC’si Geliyor!

İlk video paylaşıldı. 1.21 güncelleme betası Steam’de başladı.

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 oyununun 1.21 sürümü güncellemesi açık betasını Steam’de başlattı. Bu çoğunlukla bakım sürümüdür, harita üzerinde yüzlerce dokunuş, yol ve arazi dokusunda çarpışma algılama geliştirmeleri, AI kodlamada optimizasyon ve geliştirmeleri, fizik için bazı ince ayarlamalar, UI(arayüz), sesler ve daha fazlası.

Bu güncelleme aynı zamanda Kabin Aksesuarları adlı yeni DLC’nin yolunu açıyor. Kamyonun kabinin içini süsleyebileceğiniz parçalar geliyor. Tüm aksesuarların fiziği vardır. Animasyonludur.

Euro Truck Simulator 2 araç kabinlerinde neler takılabiliyor?

Ön cama perde, çeşitli şekillerde ve boyutlarda bayraklar

tavan için zar, futbol – tenis topu, disko dans topu, kuru kafa vb.

ön konsolda şapka, kafası sallanan köpek, SCS logolu kahve bardağı, havacı güneş gözlüğü, sonsuz besleme adında sandviç, el yapımı deri cüzdan, manyeto-endüktif pusula, hula hula dansçısı modeli, akıllı telefon

yolculuk için ise notebook pro power, el çantası (hand bag elegance plus), haftasonu seyahat çantası(weekend bag traveller 900), elektrikli soğutucu kutu

Sol tarafa taşınabilir navigasyon ekranı

ve bunların hepsi animasyonlu hareketli!

Harika şeyler!!!!

-Henüz çıkış tarihi duyurulmamıştır.


 

1.21 güncellemesinin açık betasına Steam’de katılabilirsiniz.

Steam’de public_beta sekmesini bulabilirsiniz. Steam programını açın Kütüphane’ye girin. Euro Truck Simulator 2 sağ tıklayın Özellikler > Betalar Sekmesi > pıblic_beta – 1.21 public beta bunu seçip güncellemenin yüklenmesini bekleyin. Kod girmenize gerek yoktur.

ets2-1-21-guncelleme-steam-beta

Dağlar bile yol olur gelmesini bilene! – Cengiz Kurtoğlu
Euro Truck Simulator 2 Kabin Aksesuarları DLC’sinin Ön İncelemesi Huzurlarınızda!
İzlemek için

Bu SCS harika!

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK

25 YORUMLAR

  1. […] Kabin Aksesuarları paketi için video yayınlandı. Ön incelemesini sizlerle paylaşıyoruz. ETS2 & ETS2MP için harika olacak! Teşekkürler SCS Software! 1.21 güncellemesi Steam’de sunuldu. Tüm ayrıntılar http://www.eurotruck2.com/euro-truck-simulator-2-kabin-aksesuarlari-dlcsi-geliyor/ […]

  2. aksesuar dlc.sinden daha öncemli olan harita genişleme dlc.sidir. bence ona ağırlık vermemliler. fransa italya ispanya ve balkanlara ne zaman geçebileceğiz?

  3. Bir ets2 severi olmak vites kulpunda tespih olsa varya on numara 5 yıldız olur:) Abı bu oyunu sevdim özellikle direksiyon ile oynamanızı tavsiye ederim. Ucuz pahalı fark etmez yeterkı dıreksıyon olsun 🙂 ve ayrıca multısıide çok hoşuma gitti.Hele konvoy oluştturmak daha güzel:)

  4. İndirirsek paralı almasak oyuna uyumlu olur mu?
    Çünkü ben iskandinavya dlcsini indirdim oyun oynarken kasa kayboluyordu.
    indirirsek lütfen oyun bozulmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here