Euro Truck Simulator 2 – Japonya Skin Paketi Yayımlandı

4

Euro Truck Simulator 2 – Japonya Skin Paketi Yayımlandı

Japonlar için boya işleri paketi Steam’den çıktı!

Euro Truck Simulator 2 - Japanese Paint Jobs Pack

SCS Software bugün Japonya’nın skin paketini Euro Truck Simulator 2’ye yayımladı. Steam’de 2.00 TL’den satışa sunulan pakette 4 farklı skin bulunuyor.

 

  • Nishikigoi
  • Torii
  • Japanese Flag Decal
  • Samurai Spirit

 Çok şaşırtıcı bir şekilde Japonya’nın aktif ülkeler arasında Top 15’e girdiğini belirtiyorlar. Bu nedenle bir skin paketi yayımlandı.
 Önümüzdeki birkaç ay içerisinde Top 20 bölgeleri için çalışma başlatılacak. Bunların arasında Hollanda, Türkiye, Güney Kore var.  Hedefleri Avrupa’yı kapsayacak şekilde skin paketi çıkarmak. Bu yüzden daha fazla boya işleri paketi yolda. Buna ek olarak boya işi seçimine göre kullanıcı arayüzünü yenileme özelliği de var. Yani Türkiye skin paketini alan birisi oyunun arayüzünde renk, desen, bayrakların bulunduğu bir grafikle karşılacak. Bu da özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü oluyor. Bununla ilgili çalışmalar sürüyor.

Türkiye skin paketi resmen geliyor!

Evet yapılan bu resmi açıklamayla Türkiye için paint jobs pack yani boya işleri paketi önümüzdeki aylarda çıkacak.

Henüz boya işleri paketinin olmadığı ülkelerden yoğun bir şekilde e-posta aldıklarını bu skin paketleriyle stüdyo bünyesinde bulunan 2 yetenekli sanatçıdan oluşan mikro departman ilgileniyor. Son olarak bunun onlar için önemli bir gelir kaynağı olmadığını belirtiyor. Zaten fiyatlandırma politikasından bu belli oluyor.

Bu skin çalışmaları için oyuncu tabanından faydalanıyorlar. Yani bu oyuncular tarafından yapılan skin paketleri demektir.


 

Biz aylar önce Türkiye skin paketini yayımladık. Geçtiğimiz haftalarda ise tanıtım videosunu sunduk. SCS Software‘ın bundan haberi var ve çok beğendiler. Aynı zamanda Mercedes-Benz ve DAF Trucks gibi firmalara da gönderildi. Onlar da çok beğendi 🙂

 

İdris Bilal Erdoğdu tarafından hazırlanan Türkiye skin paketi modunu aşağıdan indirebilirsiniz.

21-364x245

Tanıtım videosu;

Türkiye skin paketinin ne zaman çıkacağına dair tahmin yürütmek mümkün değil. Uzun sürmeyeceğine emin olabilirsiniz.
Türkiye skin paketine çıktıktan sonra ilgi gösterilmelidir. Şüphesiz bu skin paketlerinin arasında en çok ilgi gören Türkiye olacaktır!
Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com
SimülasyonTÜRK

 

Kimler neler demiş?

4 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 – Japonya Skin Paketi Yayımlandı"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Baymetin
Ziyaretçi

Merhaba,

Ben bu ürünü satın almadım ancak benim kütüphanemde bulunuyor. Yeni almak istediğimde alamzsın zaten var diyor. Nerden benim kütüphaneme geldi ki bu ürün nasıl öğrenebilirim bunu?

Teşekkürler.
baymetin

wpDiscuz