Euro Truck Simulator 2 Jant ve Lastik Güncellemesi

12

Euro Truck Simulator 2 Jant ve Lastik Güncellemesi

Uzun zamandır beklenilen özellik geliyor! Artık jant ve lastik seçimi de yapılabilecek!

SCS Software blogunda Euro Truck Simulator 2’ye çok yakında gelecek olan lastik ve jant güncellemesinin ayrıntılarını paylaştı. Tüm bu özellikler 1.17 güncellemesiyle oyunculara sunulacak.

Mercedes-Benz Yeni Actros aracı üzerinde denemişler. İskandinavya DLC’si ile birlikte eş zamanlı olarak sunulacak.


 

Kamyon tekerlekleri ile ilgili özelleştirmeler oyunda sınırlı olması nedeniyle oyunculardan birçok geri bildirim almışlar. Şimdi oyun verilerinde kamyon jantları ve lastikleri esas olarak birlikte yapılacak. Jant ve lastik seçimi ayrı olarak yapılabilecek. Gerçek hayatta kamyon sahipleri elbette özgürce herhangi bir jantı seçip herhangi bir lastik tipi kullanabilir.

1.17 yayınlandığında mevcut modların kötü olmaması gerekiyor. Modlarla ilgili daha fazla esneklik sağlanacakmış. Kısacası artık jant ve lastik modlarını da göreceğiz. Mod yapımcıları bunları da yapacaklar ve oyuncular özgürce yine bu tür modları isteyecekler ve indirebilecekler.

Tekerleklerin üzerine odaklanmalarının bir sebebi de lastik üreticileriyle diyalog kurmaya çalışmalarıdır. Gerçek lastikleri örnek olarak GoodYear, Michelin, Continental ve Bridgestone simülasyon oyununun içinde tanıtmak harika olacak. Sadece görünüm dahil olmayacak ayrıca gerçek teknik veriler ve fiziksel özellikler de olacak.

Farklı lastikler farklı özelliklere sahip olursa bu oynanışa fayda sağlayacaktır. 1.17 güncellemesinin de ötesinde gelecekteki evrimi için simülasyon özelliklerini genişletmeye çalışıyorken gerçek dünyadan lastik etiketlemesi ile ilgili ilham alarak plan yapıyorlar. Bu ihtiyaçlar için lastik derecelendirme sistemini adapte etmeyi düşünüyorlar.


Özet

Lastik aşınması daha önce bahsedilmişti. Böyle bir güncelleme ile lastiklerimiz yoldan, havadan ve sürüşümüzünden etkilenebilir. Aşağıda bir tablo vermişler.  Lisanslı lastikler de olabilir. Markalarla iletişimdeler. Bunların gelmesi zaman alacaktır ama gerçek dünyadaki tüm özellikleri bu simülasyona aktarmak istiyorlar. Planları bu şekilde. Yeni jantlar ve lastikler 1.17 güncellemesiyle oyuna eklenecek.

tyre_labeling_ets2_design_001

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

 

Kimler neler demiş?

12 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 Jant ve Lastik Güncellemesi"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Barış
Ziyaretçi

Adamlar çalışıyor lakin biraz daha hızlı olsa çok daha güzel olacak. 🙂

Barış
Ziyaretçi

Birde genişliğini ayarlama var mı acaba inç olarak

Anıl
Ziyaretçi

Bu güncelleme ne zaman çıkar

osman
Ziyaretçi

Lastik aşınması olsa harika olur.lastikler belli bi km den sonra aşınsa ve bu km den sonra değiştirme zorunlu olsa harika olur 🙂

gökhan
Ziyaretçi

oynamam o zaman bidaha bu oyunu 😀

ersin
Ziyaretçi

bu sefer harika bir seyler yapmaya basladilar yanliz DLC hakin da bilginiz varmidir acaba sünkü ben yurtdisinda yasadigim icin bana Bilgi sögle verildi 13.05.2015 dagitilcagi sögleniyor ve bu olayda bilginiz var sa bana cikistarihini yazarsaniz memlun olurum saygilar almanya ersin

osman ahmedova kerimof
Ziyaretçi

fizik motorunu değiştirsinler ya kamyon odun gibi sallanmıyo hiç

osman
Ziyaretçi

Peki bu özellik ler dc olarakmi yoqsa 1.17 ile mi gelecek veya dlc olursa fiyat ne olur ?

wpDiscuz