Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinin Yeni Endüstri Alanları

0

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinin Yeni Endüstri Alanları

Devasa mermer ocakları, çelik fabrikaları ve dahası…

SCS Software, İtalya’nin yeni endüstri alanlarını tanıtan bir blog yazısı paylaştı. Oyuncular için konulan en önemli temel görev olan kargo taşımacılığı için gerçek endüstri alanları ekonominin omurgası olurken diğer taraftan simülatörlerdeki nakliye işinin de ana motoru oluyor. İşte bu nedenle Euro Truck Simulator 2’nin harita çalışmalarında yerel sanayii alanları ve onların SCS oyunlarındaki talepleri belirli bir ülkedeki gerçek endüstriyi kısmen de olsa yansıtması gerekiyor. Taşıyacağınız yüklerin bir kısmı örnek olarak İtalya scooterlarını içerecek. Burada Vespa gibi scooter markalarının taklitlerinin oyunda göreceğimiz anlamı çıkıyor.

Carrara mermer ocakları ise İtalya’nin yeni haritasında bulabileceğimiz en büyük ve özenle inşa edilmiş endüstri alanlarından biri olarak açıklanmış. İtalya DLC’nin kesinleşmesinden sonra birçok kullanıcı araştırmaya konulduğunda Carrara mermer ocakları ile karşılaşmıştı doğal olarak bir beklenti içerisine girilmişti ve SCS Software bugün harika bir şekilde aktardığını gösterdi. Bu madenlerden elde edilen mermerler antik çağlardan beri binalar, anıtlar, heykeller için kullanılıyor. SCS takımı bu endüstrinin kirli çakıl yollarında viraj almaya devam edeceğinizi umuyor. Ha işte burada maden girişinin güzel olduğunu öğreniyoruz. Çıkınca bakalaım beğenecek miyiz?
 Avrupa’nın en büyük çelik fabrikası İtalya’nın Taranto şehrindeki bulunuyor. İtalya DLC’sinde de yer alan endüstriyel yapılardan birisi de bu olmuş. Bu dev tesis kolayca unutamayacağımız endüstriyel duraklardan birisiymiş ve bunun çok büyük olduğu belirtilmiş.
Son olarak ise yeni haritayı benzersiz hissedip aşık olacağımızdan emin olduklarını belirtiyorlar. Yeni yük taşımacılığının eğlenceli olacağı ve sürüş becelerimizin zorlanacağı da eklenmiş. Bir heyecan sardı çünkü malumuz eskort araçlar eşliğinde yeni yüksek, uzun, ağır nakliye yükleri ve dorslerini bekliyoruz.
Euro Truck Simulator 2’nin İtalya DLC’si bu yıl sonunda çıkış yapacak.

SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here