Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

16

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

Bella Italia…

SCS Software geçtiğimiz hafta İtalya haritasını gizemli bir video ile duyurmuştu. Şimdi ise bloguna ekran görüntüleri ile birlikte açıklama yaptı. ETS 2’nin harita tasarım ekibi yoğun bir çaba ile çalışarak zengin tarihi ve modern endüstrisi olan güzel İtalya’yı sunmayı dört gözle bekliyor.

SCS’in harita tasarımcıları açıklamaya göre araştırma aşamalarında yeni bölgeye aşık olmuşlar, birleştirilecek çok çeşitli ortamın olduğunu vurguluyorlar. Uzun dağlardan deniz kıyılarına, bakımlı tarım arazilerinden, daha vahşi ve daha kurak bölgelere kadar, oldukça zorlu bir görevdeler. Apennies’e giden yollar gibi İtalya’nın tipik özelliklerini çarkın arkasından tasvir etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor.
Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor. İtalya’nın coğrafyası ve şekli sonucu yeni DLC’de şehirlerin ve endüstrilerin nispeten yoğunlaşmasına neden olmuş.
Her şey plana uygun olursa Euro Truck Simulator 2’nin İtalya genişlemesini bu yıl sonunda çıkaracaklar. Bella Italia!

An itibariyle ETS 2’nin İtalya haritasının tahmini olarak ne zaman çıkacağı resmen açıklanmış durumda böylece yıl sonunda Vive La France DLC’sinin yıldönümünde yeni bir haritaya daha sahip olacağız. Umarız SCS açıkladığı tarihte çıkarır. American Truck Simulator’ın New Mexico eyaletine dair bir açıklamayı da en kısa sürede bekliyoruz.

Bu ay sonu yapılacak olan Gamescom fuarına SCS Software da katılıyor. Bilginize…

SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

16 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Berkay
Ziyaretçi

acaba dlc ne kadar olcak

Emir
Ziyaretçi

fransa dlc si oyunun fiyatına yakın bi fiyata satılıyo eğer çok büyük bi map se yadar fransa kadarsa 39-40 tahimini ücreti bu benim görüşüm

Mehmet
Ziyaretçi

Scs oyuncuların asıl beklediği güncellemeleri,eklemeleri yapmıyor ya da çok ağırdan alıyor.Çift dorseler 1.28 ile anca geldi,kişiselleştirilebilir sabit dorse hala yok,çekiciler başlı başına önemli zaten renault range t 2015 yılında yılın çekicisi ödülü aldı 2017 bitecek nerdeyse hala yok.

SinagritBaba
Üye

https://www.youtube.com/watch?v=s5_l80t5KQ0 efsanesini radyodan açtık mıydı tadından yenmez artık 🙂 .

nurettin22551143
Ziyaretçi

selam arkadaşlar sırada italia var sonrasında ise türkiye haritasını sunsalar çok iyi olur.scs bunu bir kez daha düşünse çok iyi olur
bizde kendi ülkemizin haritasını istiyoruz mümkünse yapmalarını rica ediyoruz

nurettin22551143
Ziyaretçi

bence fransa DLC si kadar fiyatı olucaktır
ha bu arada türkiye haritasını DLC olarak çıkartsınlar 100 tl bile olsa alıcam

SinagritBaba
Üye

Türkiye haritası öyle haydi yapalımla olmaz 🙂 . Doğu Avrupa ülkeleri eklenmeden Türkiye gelmez, gelemez. Belki bir gün haritayı doğuya doğru genişletme kararı alırlarsa o vakit gelir. Henüz İspanya’nın da oyunda olmadığını hatırlatmak isterim.

TirciAhmet
Ziyaretçi

Türkiye gelirmi??