Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

16

Euro Truck Simulator 2 İtalya DLC’sinden İlk Ekran Görüntüleri ve Çıkış Tarihi

Bella Italia…

SCS Software geçtiğimiz hafta İtalya haritasını gizemli bir video ile duyurmuştu. Şimdi ise bloguna ekran görüntüleri ile birlikte açıklama yaptı. ETS 2’nin harita tasarım ekibi yoğun bir çaba ile çalışarak zengin tarihi ve modern endüstrisi olan güzel İtalya’yı sunmayı dört gözle bekliyor.

SCS’in harita tasarımcıları açıklamaya göre araştırma aşamalarında yeni bölgeye aşık olmuşlar, birleştirilecek çok çeşitli ortamın olduğunu vurguluyorlar. Uzun dağlardan deniz kıyılarına, bakımlı tarım arazilerinden, daha vahşi ve daha kurak bölgelere kadar, oldukça zorlu bir görevdeler. Apennies’e giden yollar gibi İtalya’nın tipik özelliklerini çarkın arkasından tasvir etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor.
Tüneller ve köprüler, manzara vistaları ve eğlenceli kesimlerle değişerek uzak ufuklara açılıyor. İtalya’nın coğrafyası ve şekli sonucu yeni DLC’de şehirlerin ve endüstrilerin nispeten yoğunlaşmasına neden olmuş.
Her şey plana uygun olursa Euro Truck Simulator 2’nin İtalya genişlemesini bu yıl sonunda çıkaracaklar. Bella Italia!

An itibariyle ETS 2’nin İtalya haritasının tahmini olarak ne zaman çıkacağı resmen açıklanmış durumda böylece yıl sonunda Vive La France DLC’sinin yıldönümünde yeni bir haritaya daha sahip olacağız. Umarız SCS açıkladığı tarihte çıkarır. American Truck Simulator’ın New Mexico eyaletine dair bir açıklamayı da en kısa sürede bekliyoruz.

Bu ay sonu yapılacak olan Gamescom fuarına SCS Software da katılıyor. Bilginize…

SimülasyonTÜRK

16 YORUMLAR

 1. fransa dlc si oyunun fiyatına yakın bi fiyata satılıyo eğer çok büyük bi map se yadar fransa kadarsa 39-40 tahimini ücreti bu benim görüşüm

 2. Scs oyuncuların asıl beklediği güncellemeleri,eklemeleri yapmıyor ya da çok ağırdan alıyor.Çift dorseler 1.28 ile anca geldi,kişiselleştirilebilir sabit dorse hala yok,çekiciler başlı başına önemli zaten renault range t 2015 yılında yılın çekicisi ödülü aldı 2017 bitecek nerdeyse hala yok.

   • Benim veya başka bir arkadaşın yazması ile çözülecek bir şey değil ki bu.Scs’nin çözeceği mevzu,kurumsalız şöyleyiz böyleyiz diyorlar ama hep ağırdan alma yolu var.Blog sayfalarında sürücülerin direksiyon seti koltukları ya da satmaya çalıştıkları lisanslı bardak,tişört haberleri var.4-5 ayda bi güncelleme geliyor o da yarım yamalak public beta bitene kadar en 10-15 iyileştirme gerçekleşiyor.Karşılarında bu işi yapan çok ciddi bi rakipleri olsa bu kadar rahat olamazlar.

    • Arkadaşlar mehmet arkadaşım doğru söylüyor aslında bırakın renault range t yi scania s serisinide koyacaklardı oyuna ama hala beklemedeyiz arkadaşında dediği gibi keşke şöyle EA gibi bir firma çıksa karşılarına da o zaman böyle rahat hareket edebiliyorlar mı görelim.

     • Scania S için tarih verilmedi. Sıra artık onda kesinleşmiş ve oyuna aktarımı devam eden bir konu, SCS hazır olana kadar hiçbir şeyi getirmez.

    • Çözmeye çalışmadıklarını nereden biliyorsun sorunlar onlarda değil. Volvo AB ve Renault Trucks arasındaki anlaşmazlıklardan kaynaklı. SCS’yi tanımıyor ve oyunlarını yakından takip etmiyor ve empati yapmıyorsunuz.

 3. selam arkadaşlar sırada italia var sonrasında ise türkiye haritasını sunsalar çok iyi olur.scs bunu bir kez daha düşünse çok iyi olur
  bizde kendi ülkemizin haritasını istiyoruz mümkünse yapmalarını rica ediyoruz

   • Türkiye haritası öyle haydi yapalımla olmaz 🙂 . Doğu Avrupa ülkeleri eklenmeden Türkiye gelmez, gelemez. Belki bir gün haritayı doğuya doğru genişletme kararı alırlarsa o vakit gelir. Henüz İspanya’nın da oyunda olmadığını hatırlatmak isterim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here