Euro Truck Simulator 2 – İskandinavya için Yeni Kargolar

6

Euro Truck Simulator 2 – İskandinavya için Yeni Kargolar

SCS Software, ETS 2’nin İskandinavya DLC’si ile birlikte yeni kargo ve yeni dorseler ekleyecek.

Birkaç görüntü ve önemli açıklamalarda bulunan SCS Software, Euro Truck Simulator 2’nin İskandinavya DLC’sini önümüzdeki 2 ay içinde çıkaracaklarını belirtti.


 

Blog yazısı;

Dorseler ve kargolar Euro Truck Simulator 2 dünyasının önemli bir parçasıdır. İskandinavya eklentisi çıkışında oyuncuların dikkatini çekmek için birkaç yeni model dorse ile birlikte 80’den fazla yeni kargoyla yük listesini genişletiyorlar.

Ekran görüntülerinde olduğu üzere yeni dorseler birden fazla endüstri alanı arasında çıkacak. Bunların arasında rüzgar çiftliği parçaları, Volvo Trucks ve Scania Trucks fabrikalarından başka Avrupa şehirlerine teslimat yapılmak üzere kamyon taşıyıcı dorse ve hayvancılık taşımacı için tasarlanmış yarı-römorklar(semi-trailers) bulunuyor.

Yeni yel değirmeni seti İskandinavya DLC’sinin bir parçası olacak. Hayvancılık ve kamyon taşıyıcı dorseler tüm kullanıcılar için ücretsiz bir güncellemenin parçası olmalı. Bu güncelleme eklentinin çıkışı ile senkronize edilecek. (Eş zamanlı olarak çıkacaklar)

Çeşitli kategorilerde 80’den fazla yeni kargo; yiyecek, makine, inşaat, ADR yanı sıra genel malzemeler yer alacak. Tabi ki her kargo çekmek ve teslim etmek için mantıklı mükemmel yerlere atanmıştır. Örnek olarak iki gruba ayrılan çiftlikler; bitki sebze çiftliği ve hayvan çiftliği. Elbette her çiftlik tipinin farklı üretim çıkışları ve alma ihtiyaçları vardır. Bu eğilim ile oyun çekirdiğinde bir sürü ayarlama yapılmış.

(Ekonomi sistemi düzenleniyor.)

Her gün planlanan çıkış tarihi ile ilgili sorular yağıyor. Yakında resmi çıkış tarihi duyuracağımızı umuyoruz. Biz hala test edip ve düzeltiyoruz ve geliştiriyoruz ama biz kendimizin beklediği kaliteye ulaşacağını ümit ediyoruz. Amacımız önümüzdeki iki ay içinde İskandinavya DLC’si elinize koymaktır.

Çıkışından önce büyük olasılıkla çekirdek oyun için açık beta üzerinden gidilecek.( Steam’de açık beta sistemiyle herkese açılacak.) Beta’ya katılanlar için yeni dorseler veya günışığı döngüsü sistemi sunulabilirmiş. İskandinavya DLC’si çıkışı öncesinde olacak.


 

Kısacası; Yeni dorseler oyunculara sunulacak. Bununla birlikte yeni kargolar sayesinde 80’den fazla yük oyuna eklenecek. Oyunun ekonomisinde düzenleme yapılmış. Çıkışından önce grafik güncellemesi ve dorseler beta olarak sunulacak. İskandinavya DLC’si önümüzdeki iki ay içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Nisan-Mayıs ayları arasında oluyor. Henüz kesin çıkış tarihi açıklanmadı. Çok yakında videolar ve kesin çıkış tarihi açıklanabilir.

Simdepo.com’da ön siparişe açılacak.

 

*Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

*SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Kimler neler demiş?

6 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 – İskandinavya için Yeni Kargolar"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Dursun BYR
Ziyaretçi

şu fatal error hatası ne zaman giderilecek bi fikriniz varmı ?

erhan
Ziyaretçi

ücretlimi olacak admin

Berke
Ziyaretçi

Abi 30 Liradan Fazla Olurmu ?

YasinPC
Ziyaretçi

yav admin nisan geldi daha dlc çıkacak valla bıktırdılar ya