Euro Truck Simulator 2: İskandinavya DLC Çıkış Açıklaması ve Görüntüleri

4

Euro Truck Simulator 2: İskandinavya DLC Çıkış Açıklaması ve Görüntüleri

ETS 2’nin İskandinavya haritası son üretim aşamasında! Çıkış tarihi açıklaması!

 

SCS Software’ın çok yakında Euro Truck Simulator 2 için çıkaracağı İskandinavya DLC’sinden yeni görüntüler yayımlandı. Gerçek İskandinavya görüntüleriyle karşılaştırma yapılan DLC oyunda gerçekçiliği arttırıyor.

Fotoğrafların tamamlanmış sürümden olmadığını hatırlatalım çünkü hala geliştiriliyor. Görüntülerden bittiğini düşünebilirsiniz fakat bu eklenti ölçeği ile cila kısmı aylar sürer.

ets2-iskandinavya1

Oyunun harita ekibi gerçek İskandinav şehirleri gibi tasarlamaya çalışıyor. SCS daha önce bu haritanın ayrıntılı ve gerçeğe yakın olacağını açıklamıştı.

Karşılaştırmalı fotoğraflar

Oyunun programcıları iyi verimlilik için oyun motorunu geliştirmeye devam etseler de yukarıda ki gibi ayrıntılı ortamları 2-3 yıl önce kullanılan motora göre uzun sürer.

Haritanın her bir parçası gerçek hayattaki yerlere göre yapılabilir ama cömertçe her yere aynı seviyede ayrıntı sağlamak istiyorlar. Bu tür ayrıntılara dikkat edecekleri ve ETS 2 oyuncuları için eğlencenin İskandinavya ile artacağına inanıyorlar.

ets2-iskandinavya5

 

Çıkış tarihi açıklanmadı. Tahminler Şubat-Mayıs 2015 ayları arasında çıkması yönündedir. Almanlar böyle düşünüyor. Going East DLC’sinden fazla şehir ve ayrıntı var. Fiyat kesinleşmedi ve kapak tasarımı resmi olarak açıklanmadı.

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk

www.simulasyonturk.com

Forum www.simulasyonturk.com/forum

Kimler neler demiş?

4 Yorum - "Euro Truck Simulator 2: İskandinavya DLC Çıkış Açıklaması ve Görüntüleri"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Stormrider
Ziyaretçi

Cok guzel olacak gibi. Heyecanla bekliyoruz. Bu arada bi guzellik yapsalarda 29.ekimde Turkiye paint jobs cikarsalar iyi bir surpriz olur.

murat38
Ziyaretçi

Merakla bekliyorum bu dlcyi gerçekten harika bir DLC olacak yollar şehirler vs.marta çıkarda inşallah resimlere bakmaktan kafayı yiyecek artik:))

Umut
Ziyaretçi

Süper bi dlc olacak heyecanla bekliyorum. Fiyatı ne olucak acaba bir bilginiz varmı ?

wpDiscuz