Euro Truck Simulator 2 İskandinavya: Denizlerin üzerinde

6

Euro Truck Simulator 2 İskandinavya: Denizlerin üzerinde

SCS Software, İskandinavya ile eklenen yeni liman ve feribotlardan görüntü yayınladı.

exterior_2

Çok yakında ETS 2 oyuncularına sunulacak olan İskandinavya haritası ile oyuna Norveç, Danimarka ve İsveç eklenecek. SCS Software daha önce birçok ekran görüntüsü yayınladı ve bir şeylerin değiştiğini fark ettirdi.

 

Daha önce yapılan çalışmalara göre çok farklı olan İskandinavya yeni liman yerleri, feribotlara ev sahipliği yapıyor. Ayrıntılı olarak hazırlandığını da sıkça vurgulamıştık.

blog_mapa_ets2_pristavy

Önceki İskandinavya konusunda harita ortaya çıkmıştı. 19 şehirin yer aldığı bu haritada 14 farklı yeni liman ile farklı noktalardan doğrudan taşımacılık yapacaksınız. (19 şehir deyip geçmeyelim limanlar ve ayrıntılı tasarımı katarsak… siz düşünün? 🙂

Feribotlar İskandinavya ulaşamının ayrılmaz bir parçası ve bu nedenle gerçeğe göre gemi modelleri ve feribot yerleri tasarlandı. Gerçek hayatta görebileceğiniz şekilde oyunda yansıtılmaya çalışılmış. İskandinavya’nın önemli bir parçası olması nedeniyle bu limanların gerçek görünümünü kazandırmaya önemli miktarda zaman ayrılmış. Var olan yeni limanların genişliği şu an ETS2 şehirlerinde bulunan toplam alandan daha fazla.

*Görüntüler gerçekten etkileyici. Defalarca oyunun atmosferini değiştireceğini yazmıştık 🙂

Deniz taşımacılığı ağı ile İskandinavya ve diğer alanlarla alternatif  bağlantı kullanmanızı sağlıyor. Örnek olarak; İskandinavya feribotları Polonya ve Birleşik Krallık ile de bağlı. Ayrıca oyuncuların sürüş zamanını etkileyecek olan hızlı feribot yollarını engellemek istemişler. Bu nedenle gerçek hayatta olduğu kadar yoğun bir feribot ağı kasıtlı olarak değiştirildi. (Bu harika atmosferle daha çok keyif almamızı istiyorlar…)

 

*ETS 2 İskandinavya DLC’sinin çıkış tarihi bilinmemektedir. Tamamen hazır olduğunda yayınlanacaktır. Tarih vermiyorlar fakat çok yakın! 🙂

  1. Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Açığa Çıktı!
  2. Euro Truck Simulator 2: Örebro’ya hızlı bir ziyaret…
  3. Euro Truck Simulator 2 – Oslo’ya Hoşgeldiniz!

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Kimler neler demiş?

6 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 İskandinavya: Denizlerin üzerinde"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Halo
Ziyaretçi

hadi bakalım az kaldı artıkk meraktayız

1cihan8
Ziyaretçi

Dikkat ettimde en az 5 tane yeni dorse gördüm. 10’a yakın yeni dorse gelecek herhalde.

sener
Ziyaretçi

Bu güncelleme sonrası yeni grafik değişiklikliği olacağından dolayı pc işlemci ram ve özellikle ekran kartını değiştirmek gerekecektir dostlar.

Halo
Ziyaretçi

para biriktirmeye başlamalıyız desene 🙂

efe
Ziyaretçi

patladık artık tam 5 ay oldu 2014 kasım dan beri nezaman çıkacak

efe
Ziyaretçi

birde ram değilde özellikle ekran kartı değişikliği olacak ama laptpu olanlarda benim gibi onlar tam yandı ekran kartı değişemiyor bazılarda benimki dahil