Euro Truck Simulator 2 İskandinavya #2

6

Euro Truck Simulator 2 İskandinavya #2

İskandinavya kaşifi!

 

Norveç, İsveç ve Danimarka’nın neredeyse tamamını keşfettik. 3 şehirim daha kaldı. Ardından keşif tamamlanmış olacak. 2. video ise Oslo ve Odense arasında yaptığım sefere ait. Koyun yününü Danimarka’nın Odense şehrine teslim ettik.

İskandinavya ile oyunun atmosferi değişti. Bundan sonra gelecekleri tahmin edin. 🙂

ETS 2 zincirlerini bu DLC ile kırdı diyebiliriz. İskandinavya incelemesi için bölgeyi ayrıntılı olarak dolaşmaya devam ediyor. Bazı hatalar yok değil. Bu hataları SCS forumunda rapor edebiliyorsunuz.

Steam’de 27 liraya satılıyor.

İyi seyirler!

 


 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

6 YORUMLAR

  1. Admin öncelikle paylaşımlarınız için teşekkürler. Ben oyunu ücretsiz deneme versiyonunu yükledim, biraz oynadıktan sonra kod istedi. Şimdi full versiyonunu steam den satın alırsam oyunu tekrardan mı yüklemem gerekecek yoksa direkt oyunum etkinleşecek mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

    • admin değilim ama belki doğru cevap da olmayabilir 😀 crack atmadiysan full versiyonunu atıp patch atarsın.ben öyle denedim oldu 😀 ama crackli ise kendisi indirir yoksayar.

      • yo crack değil, demo olarak indirmiştim kod istiyor artık. Oyunu tekrardan indirmekle uğraşmayayım diye bi sorayım dedim. Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here