Euro Truck Simulator 2 – İskandinavya #1

24

Euro Truck Simulator 2 – İskandinavya #1

Rostock limanından İskandinavya bölgesine giriş yapıyoruz.

 

Uzun süredir beklenen Euro Truck Simulator 2 İskandinavya harita genişlemesi 7 Mayıs gece yarısı itibariyle çıkışını gerçekleştirdi. Norveç, İsveç ve Danimarka ülkelerinin bulunduğu İskandinavya DLC’si Steam’de 27 liradan satışa sunuldu.

Bu harita genişlemesi ile 26 birebir gerçeğe göre benzetilmiş ve tasarlanmış İskandinavya şehri ETS 2 dünyasına eklendi. Yeni şirketler, yeni kargolar ve dorseler ile birlikte oyunun ekonomi sistemi de yenilendi.

1.17 güncellemesiyle gelen yeni gün ışığı ve hava sistemini de katarsak Euro Truck Simulator 2’nin atmosferi değişti diyebiliriz. Daha canlı olan oyun da yeni sanayi alanlarında çalışan işçiler, kafeteryada oturan insanlar, otel önünde bekleyen insanlara kadar birçok yeni animasyon mevcut.

Euro Truck Simulator 2’nin İskandinavya DLC’si ile ilgili ayrıntılı inceleme hem yazı hem de video olarak yayınlanacak. Ama bunun öncesinde bir video ile giriş yapmak istedik.

 

İskandinavya’nın anlatılacak çok şeyi var 🙂

 

Satın almak için;

 

SCS Software şirketine bir kez daha teşekkürler!

 

 


Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com
 

24 YORUMLAR

  1. Soru: ben oyunu iki saat önce BoaCompra Destek (Maarket: Valve Software) Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia + Viking Legends
    için hesaplarına 27.00 (iyzi teknoloji ve ödeme sistemleri A.Ş.) hesaplarına havale yaptım. Bundan sonraki izlenecek yok nedir..??? oyunu steam’a nasıl yüklicem???

  2. selamlar, bende 1.16 güncellemesi yüklü, polonya’da bildiğiniz gibi 3 şehir var. ama haritanıza baktığımda polonya’da bazı yeni şehirler gördüm. bu yeni güncellemeyle mi geldi yoksa mod mu kullanıyorsunuz?

  3. Oyun da yük taşırken yük kayboluyor bazende mod etkinleştirdigimde steam hatası veriyor aceba neden bu soruları veriyor yardım edin ..
    Tşk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here