Euro Truck Simulator 2 İçin İveco Stralis Hi-Way Ücretsiz Sunulacak

15

Euro Truck Simulator 2 İçin İveco Stralis Hi-Way Ücretsiz Sunulacak. Gelecek güncellemelerden birisine eklenecek olan araç oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

 

SCS Software’nin DLC Paketine eklemesini düşündüğümüz yeni araç gelecek güncellemelerden birisinde ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. SCS Software yeni araçlar ile oyuncuların oyuna bağlı kalmalarını hedefliyor hatta paylaşılan bilgileye göre Hi-way, Yeni FH dışında bazı 2013 model araçlarında projelerine başlandığından bahsediliyor.

Daha önce yayınladığımız konumuzda aracın oyun içi görsellerine yer vermiştik ancak bugün paylaşılan görsellerde aracın kabini de yer almakta. Aynı şekilde önceki haberimizde de araçların modellemelerinin yeni bir 3D çizim tekniği ile yapılacağını belirtmiştik. Hi-way tamamen yeni teknik ile çizildi ve diğer araçlara göre daha az grafik tüketerek ekran kartlarınızı yormayacak.

Aracı modifiye etme imkanınız elbette bulunuyor ancak 6×4 ve 6×2 şaseler hakkında elimizde bir bilgi mevcut değil.

Sizleri aracın muhteşem görselleri ile baş başa bırakalım.

005 004 003 002006 (1)

 

Yusuf Bolukbasi – Simulasyonturk.com

Kimler neler demiş?

15 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 İçin İveco Stralis Hi-Way Ücretsiz Sunulacak"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Omerhan
Üye

Güzel olacak bu araç oyuna eklenince..

Samet BR
Ziyaretçi

peki yeni volvo fh modelini geliştirdiklerini söylemişlerdi daha önce. ne oldu şimdi bu scs de iyice kendini bozmaya başladı. bi haber var mı bunla ilgili. siz ulaşabiliyosanız sorun bu konuyu. ben ulaştım fakat cevap gelmedi…

LazKaptan
Ziyaretçi

Peki DAF XF Euro 6 dan haber varmı ? Çok merak ediyorum FH ile DAF ı .

Omerhan
Üye

Herhangi bir haber çıkarsa sitede paylaşacağımıza emin olun 😉

Oyungezer
Ziyaretçi

2013 volvo fh ve daf euro6 candır.sabırsızlıkla onları bekliyoruz

muahmmet ali
Ziyaretçi

yeni fh 16 lar ve yeni dafıda ücretsiz yapın

Omerhan
Üye

O bize kalmış bir şey değil oyunun yapımcısı SCS ‘ye bağlı ücretsiz olup olmaması..

KAPLAN!!
Ziyaretçi

Eger onları ücretli yaparsa IVECO’nun gelip lisansını iptal etmesi muhtemeldir. Ya hepsini Premium bir üyelikle pack halinde vericektir ya da hepsini yeni updatelerle -ya tek tek yada tek bir update ile- vericektir. Ama eger yapıcaksa tek pack halinde ve Volvo FH16- İveco Stralis Hi-Way, DAF XF Euro6 ve son olarak -bence- hepimizin bekleyeceği Mercedes-Benz Actros olucaktır. Ve Mercedes için de lisansın alınması gerekebilir. Lisansın alınması SCS ‘nin gerçekten önünü açar çünkü ECS de koyulması ŞART olan Setra markası Mercedes’e ait.
SAYGILAR..

Furkan
Ziyaretçi

lan şu tır çıktı çıkacak hadi çıkıyo dediniz bi paylaşın şu tırı yaa lan bıktım usandım şartellerim attı bozuldu yeter artık yaaaa ayıp oluyo hep kendiniz oynuyonuz

Omerhan
Üye

Öncelikle terbiyenizi takının. Bu videoların ve resimlerin sahibi biz değiliz.
Oyunun yapımcısı olan SCS resimler, videoların hepsi onlara ait.

KAPLAN!!
Ziyaretçi

Bekleyip görücez beyler sakin olun. Dediğim gibi SCS ya tüm markaların yeni tırlarını yapıp ve hatta Mercedes’i de alıp öyle büyük bir update yapıcak yada 2 şer 3 er tırları pack halinde atıcak. Bekleyip görücez.

Mehmet
Ziyaretçi

Şu ets2 güncellemesine emniyet kemeride gelse süper olurduu 🙂

Saanesi
Ziyaretçi

Aynen süper olurdu

KAPLAN!!
Ziyaretçi

Valla beyler o biraz zor ama dandik City Car Driving de bile debriyaj ve kemer olayı varsa scs bunu unutmamalı. Tabii, bu oyuna simulasyon ünvanını verdiyse..

Omerhan
Üye

Ona bakarsan Ets 2’nin grafikleri City Car Driving oyununun üstünde. SCS’nin tek sorunu böyle ayrıntılara yer vermemesi. Aslında yer verseler hem oyuna ilgi çoğalır hemde güzel bir oyun ortaya çıkmış olur.