Euro Truck Simulator 2 için İskandinavya Harita DLC’si Geliyor

7

Euro Truck Simulator 2 için İskandinavya Harita DLC’si Geliyor

Going North! Bu kez kuzeye gidiyoruz arkadaşlar 🙂

 

SCS Software resmi blogunda Euro Truck Simulator 2 ve Steam sürümleri hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Güncellemelerin ilk olarak Steam platformunu hedeflediği ve parekende key kullananların beklemek zorunda kaldığı herkes tarafından biliniyor. SCS Software bundan sonraki güncellemelerde ETS 2’nin perakende sürümünü önemseyecek. Steam’de yapılan tartışmalara bir açıklık getirmek amacıyla düşüncelerini belirttiler.

Yeni Harita DLC’si!

Eylül 2013’te ETS 2’ye Going East isimli Doğu Avrupa Haritası çıkarılmıştı. Orjinal haritaya 13 yeni şehir ve 4 ülke eklenmişti.

Orjinal haritanın yarım olması oyuncuların hoşuna gitmiyor. SCS Software ücretli DLC’lerle orjinal haritayı genişletmeye çalışıyor.

Şimdi İskandinavya’ya gidiyoruz!

Öncelikle Promods ekibini tebrik etmek lazım. Çünkü onlar bu haritayı hazırladı 🙂 Geçtiğimiz aylarda SCS Software ekibiyle görüşmüşlerdi.

İsveç,Danimarka, Norveç ve kesin olmayan Finlandiya ülkeleri ETS 2’ye DLC olarak eklenecek. Adının Going North olacağı düşünülüyor.

Çıkış tarihi yakında açıklanacak.

Karlı yollar beklemeyin!

Kuzey deyince aklınıza kar gelebilir. ETS 2’de bu mümkün değil. Mevsimler henüz getirilmedi.

Haritanın büyük olacağı açıklandı. 20’den fazla şehir gelse çok iyi olacak anca keser bizi 😀

Görüntüler;

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK Grubu

www.simulasyonturk.com

7 YORUMLAR

  1. Nezaman ets2 mp 0.1.0.4 gelecek cunku simdi ets2 mp oynayamiyorum 1.10 update guncelendi steam dan nezaman update 0.1.0.4 gelecek lutfen cecap bekliyorum adminden

  2. ets2 Gold edition almıştım içinde tüm dlc ler ekli oluyor diye biliyorum gold editionda bu dlc çıkınca ayriyetten ücret ödicekmiyiz ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here