Euro Truck Simulator 2 için 20 Bin Kilometre Yeni Yol!

4

Euro Truck Simulator 2 için 20 Bin Kilometre Yeni Yol!

Vive La France size küçük mü geliyor?

ets-2-vive-la-france-dlc-20-bin-km-yeni-yol

5 aralık tarihinde Euro Truck Simulator 2’nin üçüncü harita genişleme paketi Vive La France DLC’si yayınlanacak. 7 mayıs 2015 tarihinde İskandinavya haritası çıkmıştı. İskandinavya haritası hem ETS 2 hem de ATS’de değişimin başlangıcıydı. O haritada 8500 km ek yol bulunuyordu. Norveç, İsveç ve Danimarka’nın eklendiği haritada 27 şehir vardı. Önümüzdeki hafta çıkacak olan Vive La France DLC’si yani genişletilmiş Fransa haritasında 15 şehir ve 20.000 kilometre ek yol keşfetmemiz için oyuna eklenecek. Şehir sayısı bir öncekine göre kıyasla az olsa haritada şehirler her tarafa yayılmış durumda. Her yerde küçük köyler, yerleşim ve sanayi alanları, çiftlikler olacak. Fransa’nın manzaraları, tarihi binaları, yerlerini de unutmayalım. Sık sık köprü görebileceğimizi söyleyebiliriz. 😀

Fransa’nın normalde de büyük bir ülke olması sebebiyle yine haritada var olan Fransız şehirlerine ek olarak gelecek 20 bin kilometre yeni yol sistemleri ile mükemmel olacak. Hem normal tek oyunculu hem de çok oyunculu şekilde Fransa haritasının çok keyifli olacağını yazabiliriz.

 

Vive La France DLC paketi ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

Euro Truck Simulator 2 Vive La France DLC’sinde çektiğiniz ekran görüntülerini forum konumuzda paylaşabilirsiniz.

 

 

4 YORUMLAR

    • Merhaba, Temsa Prestij 2015 MODU ‘nda da direksiyon gelmiyordu çünkü Actros ‘un üzerine yapılmıştı. Belki sizde TEMSA MODU varsa modu kapatmayı deneyin. Eğer hiçbir MOD yoksa servisin kabin aksesuarları bölümünden takabilirsiniz. 🙂 İyi oyunlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here