Euro Truck Simulator 2: Geceleyin Renkli Gösterge Panoları Özelliği

8

Euro Truck Simulator 2: Geceleyin Renkli Gösterge Panoları Özelliği

SCS Software, ETS 2’de renklendirilebilir gösterge panosu özelliği için çalışıyor.

 

En çok kullanılan modlardan biri artık oyunun orjinal yapısında olacak. Gösterge düğmeleri artık farklı renkleri destekleyecek. SCS Software bu özellik hakkında açıklamalarda bulundu.

Bugün yeni bir özelliğin programlaması bitti. Dashboard/Gösterge panosunun düğmeleri farklı renk seçenekleriyle olacak. Şimdiye kadar sadece sınırlı beyaz arka ışık kullanılıyordu ama gerçekte kamyon üreticileri renk çeşitliliğini kullanmakta.

Yeni yayımlanan DAF XF Euro 6 için geliştirilmeye başlandı. Bir sonraki Euro Truck Simulator 2 güncellemesinde yer alacak. Mümkün olduğunca ETS 2’nin tüm kamyonları için geliştirilmeye çalışılacak.

DAF_Euro6_dashboard_at_night

SCS Software bu konuda gerçek kamyonculardan yardım istiyor. Eğer gerçek bir kamyonda bu şekilde görüntü çekme imkanınız varsa aşağıdaki forum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Bu fotoğraflar referans alınacak ve buna göre geliştirilecek.

 

SCS Software ETS 2 Geceleyin gösterge panoları bölümü http://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=152

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk www.simulasyonturk.com

Forum www.simulasyonturk.com/forum

 

Kimler neler demiş?

8 Yorum - "Euro Truck Simulator 2: Geceleyin Renkli Gösterge Panoları Özelliği"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Hakan
Ziyaretçi

ya tamam çok güzel görsellik adına fakat bence yapay zeka üzerinde biraz daha fazla durulmalı çünkü hala insanı çıldırtacak düzeyde saçmalıkları var ama eskiye göre biraz daha iyi tabi ki tabi hasar olayıda artık en azından detaylı olmasada görsel olarak biraz olmalı

1cihan8
Ziyaretçi

Benim Forum hesabım neden banlandı söylermisiniz? ”Multi hesap 4” diyor neyin nesi bu? Nick: 1cihan8

Berkan
Ziyaretçi

Bu calismalar iyi guzelde. Benim anlamadigim sey bu tur calismalari insalar modlar ile zaten yapabiliyordu. Yani gelistirilmesi cok zor olmasa gerek diye dusunuyorum. Zaten bastan beri olmasi gereken ozellikleri yine farkli bir ozellik gibi insanlarin onune getiriyorlar. Calismalari ve oyunun arkasinda durmalari sahane ama yetersiz kaliyorlar.

rall
Ziyaretçi

bundan önce bence göstergeleri düzeltsinler(daf euro6).. hararet tavanda,devir de 8000de duruyor nerdeyse.. çok mu zor ;hayır.. ben kendim yaptım ama scs görmüyor demek ki..
son güncellemeyle vites oranlarını düzenlediler ama 12.vites sanki bu dünyadan değil..11den sonra yükseltince devir acayip düşüyor..tavsiyem 3,08 dif.oranıyla bu (http://www.zf.com/media/media/en/productfinder_media/trucks/trucks_driveline_astronic/pdf_69/12_as_3140_to.pdf) oranları kullanmanız ve engine dosyasından torku 3000 yapmanız..

Berke
Ziyaretçi

Sey Soru Bırazz Saçma Olabılır AMa Suan AKtıfmı Bu Mod