Euro Truck Simulator 2 Fransız Köprüleri Tanıtıldı (Vive la France DLC)

9

Euro Truck Simulator 2 Fransız Köprüleri Tanıtıldı (Vive la France DLC)

Fransa’nın meşhur köprüleri…

SCS Software bugün onlar için inkar edilemez derecede çok önemli olan görülmesi yerlerden(landmarks) köprüleri yeniden tanıttı. Yaklaşan Vive la France DLC harita genişlemesinde Fransa’nın meşhur köprüleri de yer alacak. Yeni blog yazısında ne yazık ki DLC’nin çıkış tarihi paylaşılmadı.

 

WorldofTrucksTR.com

9 YORUMLAR

  1. Abi eyvallah uğraşıyorlar okey ama şu travegolara bi el atsalar artık ? Orginal scs travego yapsa ? Aynı actros , hi way gibi . Bizde modlarla uğraşmasak artık ? Kafadan 20 fps’miz çöp oluyor ?

  2. Prsdnt. 10 sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim . İstediğim tek şey ; scsnin kalkıp travego , torismoyu kendisinin yapıp aynı lisanslı tır kalitesinde güncelleme ile birlikte yayınlaması . En baba ekran kartı ile oynasa da hayvan gibi fps kaybı var ! Actros yeni kasayı nasıl yaptılar hakikaten muhteşem . E abi oturun şu travegoyuda yapın ? Eminim o kadar zor. Değidir eminim . Fernbus çöp abi ! Çöp ! Fizik sıfır ! Şu çocuklar bile inanılmaz ötesi bir travego yaptılar fizik ve ses olarak . Special v3’ten bahsediyorum . Helal olsun bu denli imkansızlıklata rağmen .

Bir Cevap Yazın