Euro Truck Simulator 2 Fransa DLC’sinden Ekran Görüntüleri

13

Euro Truck Simulator 2 Fransa DLC’sinden Ekran Görüntüleri

SCS Software, ETS 2’nin yeni büyük genişleme paketinden görüntüler yayımladı.

 

Euro Truck Simulator 2 için yeni genişleme paketinin geliştirildiği uzun süredir biliniyordu. Bunun Fransa olduğu geçtiğimiz ay doğrulanmış ve Renault Range T ile bir görüntü gelmişti. SCS Software bugün yeni harita genişlemesinde Fransa’ya ait birkaç ekran görüntüsü paylaştı.

Vive la France! – Çok yaşa Fransa!

SCS ekibi artık tek proje üzerinde çalışmıyor. SCS laboratuvarlarında geliştirilmekte olan birçok güzel şey var. Euro Truck Simulator 2 harita takımı oyunun yeni büyük genişleme DLC’si için sıkı çalışıyor. Tüm Fransa’yı kapsayacak şekilde harita genişletiliyor. Aynı zamanda mevcut şehirler de düzenleniyor. Örnek olarak Paris şehrinde tamamen bir revizyon var. Oyunun dosyaların büyük miktarda değişiklik yapıldı. Şu an Fransa şirketlerinin skinleri 2 güncellemedir oyunda bulunuyor.

Kırsal kesimden birkaç görüntü. Çalışmalar hala devam ediyor. Bazı görüntülerde yeni ağaçlar ve çalılar dikkatinizi çekecektir.

Çıkış tarihine ve fiyatına dair bir bilgi paylaşılmadı. Umarız İskandinavya DLC’sinin çıktığı tarihten daha da erken yayımlanır. Fiyatı da aşağı yukarı İskandinavya DLC’si kadar olacaktır.
Takipte kalın 🙂
WorldofTrucksTR.com – Euro Truck Simulator 2

13 YORUMLAR

  1. ETS2 de şuan bu resimlerdeki kalitede anti aliasing açmak mümkün değil high end gpu lar bile sürünür bir el atsalar AA ya kimse takmaz dx11 miş 12ymiş

  2. beyler vive la france dlc si 1.26 sürümüyle aynı anda gelecek. sürümle beraber renault range T de gelecektir. yeni çekici ücretsiz olarak 1.26 da gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here