Euro Truck Simulator 2 Final

22

Biz oldukça zorlu bir haftayı arkamızda bıraktık tünelin sonundaki ışık artık çok yakın. Beta işleminin sonunda oyun çıkış tarihi çok yakında. Release Candidate mağazalara oyunu dağıtmak için bazı testlerden geçirmek gerekiyor. Şuan test oldukça başarılı. Oyun çıktıktan sonra hatalar olacaktır. Biz kendimizi bir kenara çekmek yerine dahada geliştirmeye devam edeceğiz. Oyun için dağıtımcı firmalar farklı tarihler verebilir. Ancak dijital versiyon çıkış tarihi 19 Ekim 2012. Biz yorgun ve gururluyuz. SCS Software olarak 15 yıllık tarihimizin en iyi oyununu inşa ettik. Ekibime teşekkürlerimi sunuyorum.

Bizim beta testerler oldukça güzel iş çıkardı. Bazı zamanlarda bizim hazırlayamadığımız videolarda bize destek olduklar. Son zamanlarda testcilermizin videolarını blogumuza ekledik.

Bugün SCS software bizlere açıklama yaparken bizde Dirt Devil’in özel canlı yayınını izliyorduk. Yine keyifli bir video oldu. Oyunun sürümü 1.0.4 e yükseldi. Herşey mükemmel. Beta videosunu yayınlamadan önce;

 

Devilin Bugünkü Videosuna geçebiliriz.

 

Yusuf Bölükbaşı – Eurotruck2.com

22 YORUMLAR

    • @bravo öncelikle düzgün konuşun. Burası sıradan bir site değil. Yokuş aşağı vs 92 – 93 yapabilme gibi bir özelliği var. 92 -93 bunların lafı olmaz tabi geçecek ancak arac kesinlikle 100 – 120 yapmıyor. İsteyenler için STDS de olduğu gibi bir mod gelecek !

  1. yahu oyun çıksında hiz limitine razıyım ben hayırlısıyla oynayalım şu oyunu oyun herşeyiyle güzel adamalr yapıyolar buna bahane bulmaya gerek yok eğer çok bilen varsa geçip başına yapacak daha iyisini ellerine sağlık kral oyun yaptılar daha neyaa bahane bulup durmayın allah aşkına..

  2. bu oyunun verılmesi bizim yeni evlerin verilmesine benzedi 😀 agustos dedıler eylule gırdık ekım dedıler. ınsallah bu hafta alıcaz evlerı. ama evlerı aldıkmı ets 2 de oynayalım yenı evımızın ılk gununde 😀

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here