Ana sayfa Haberler Euro Truck Simulator 2 DLC Baskısı !!

Euro Truck Simulator 2 DLC Baskısı !!

37

Euro Truck Simulator 2 DLC Baskısı !!

SCS Blogta Son Konuda Türk Oyuncularımız Oyun Çıktıktan Sonra Gelecek DLC Paketlerine Türkiye’nin Eklenmesi İçin Oldukça Yoğun Bir Baskı Yapıyor ! Hadi Ne Duruyoruz Sizde Bir Yorum Atın, SCS Software Sesimizi Duysun !

Proje : Eurotruck2.com

Örnek Yorum Olarak : I hope SCS team Add Turkey in DLC

Yorumunuzu Bu Konu Altında Atın : YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Yusuf Bolukbasi – Eurotruck2.com

37 YORUMLAR

 1. “Dear SCS team,

  I’have been waiting for the moment of ETS2 release and it’s obvious i’m purchasing your game as hundreds or thousands fans will do so in Turkey. Therefore we’d be very happy with the map additions including Turkey. 🙂

  Yours sincerely”

  olarak gönderdim 🙂

 2. Thanks SCS, keep up the good work.And i want to say something
  about above comments.
  We want all possible countries to be added to the game.
  Spain, Denmark, my country(Turkey) and others.
  But i saw here some idiot and selfish people do not want
  Turkey.What kind of people are you? Behave as a human..

 3. 408 Arkadaşımız Önceki Gönderimizi Gördü (Facebook). Ancak Blogta Sadece 16 yorum var sesimizi duyurmak için daha fazla yoruma ihtiyacımız var ! Sadece 1 dakikanızı ayırarak yorum yapın. Örnek yorumu konumuza ekledik. Sizde destek olun kendi şehrinize yük satıma fırsatına ulaşın ! Destek olan herkese teşekkür ederiz. Temmenimiz SCS bizi kırmasın 🙂

 4. beyler buraya da atın da asıl scs nin sitesine atmak daha yararlı olur sanki. dün çıkan videonun altına mesela

 5. ADD TURKEY MAP IN ETS2…”not request. that’s an order”…!!!plays plays plays…

  GOOD JOB SCS…

  signature:Testator ( ETS2 fan )

 6. Bir işe kalkıştık sizin için ! SCS ye sesimizi duyuralım dedik ancak bazı kişiler bunu kötüye kullandı. Neden ard arda yorum atılıyor ! Bu kişin seviyesini gösterir. Böyle yapmakla birşey değişmez. Yapılan büyük terbiyesizlik. Bunu beklemiyorduk tek yorum yazmanız yeterliydi.

  Eminin bu ard arda atılan mesajlardan SCS rahatsızdır !

  • Doğruya bizim ülkemizi hiçe sayıp oyuna almamaları terbıyesızlık degıl bizim ard ardına (görsünlerde ne kadar istedimizi anlasınlar diye) attığımız mesajlar terbıyesızlık oluyor… Ayrıca kaldıki herkes kendınden ve kendı sıtesınden sorumludur. SCS’den bırısı rahatsızlık duyarsa kendısı bıldırır bunu; yaptığınız terbıyesızlık der. Eğer burda terbiyesizlik yapan olursa siz admin olarak uyarabılırsın ama baska sıtede birşey yapılıyorsa buna kımse karısamaz. Aylardır sitenizi (bu siteyi) takip ediyorum paylaşımlar guzel ama adminlerin ne yorumları nede olay yönetıcılıgının vasatı gecmedıgını gordum. Şunuda unutmamak lazımkı defalarca dedikleri tarihlerde oyunu çıkarta becerisini gösteremeyen tabiri caizse sözünü tutamayan SCS tüketiciye “korsan kullanmayın orjinal oyun alın ki gelecekte yapacağımız oyunları daha gelişmiş teknolojiyle yapalım” (kesinlikle haklılar) diyerek kendi menfaatleri doğrultusunda isteklerini dile getiriyorsa tüketicide isteklerini İSTEDİĞİ ŞEKİLDE ifade edebilir; ister ardı ardına yorum atar, ister başka bişey tabiki küfür etmemek şartıyla. Bundan dolayı kimse kimseyi terbiyesizlikle itham edemez. Sözünde duramayan ve sürekli tüketicisini hayal kırıklığına uğratan bir firmayada hala alttan alıp, tepkini göstermeden Türkiye Haritası ekleyin diye yalakalık yapmanın yararı ve lüzumu yoktur.

   • ”not request. that’s an order”

    Beyfendi yarım yamalak ingilizcesiyle “bu bir rica değil, emirdir” yazacak sonra da terbiyesizlik saymıycak. Hem bir tarafını kaldırıp oyun bilgi sitesi açmayacak – oyun yapımından bahsetmiyorum bile – hem de oyun yapımcılarına ahkam kesicek, her haberi aldığı siteyi beğenmiycek. Elinden tutan yok kardeşim, uğurlar ola..

    • Yarım yamalak ingilizcem olduguna Google çeviriden sözü çevirip karar veren arkadas… Tanımadığın insanlarla nasıl konuşulacağını öğren sen önce… Bu siteyi begenmiyorum demedim ben ayrica adminlerin yorum ve olay yoneticiliginin vasati gecmedigini gordum dedim. Ben o firmanın tüketicisi isem isteklerimi karşılamak zorunda. Çünkü tüketicisi olmayan bı firma ayakta duramaz. Aşağılık ve yalakalip kompleksinden sıyrılmamız lazım öncelikle sözünün eri olmayan SCS ye daha senin gibiler yalvarır ama onlarda hala eklemez harita falan. BENDE KORSANA KARSİYİM VE ORJİNAL ALACAGİM. Sunuda unutmayinki korsan kullanıma karsı olan SCS firması öncelikle kendileri korsan çakma zihniyetinden kurtulmalı. Senin gibi zihniyetsizler korsana karşıyız diyen bir firmanın arkasinda durur ama İVECO NUN ÇAKMASI OLAN İVEDO VE DAF İN ÇAKMASI OLAN DAV isimlerini kullanmasına ses çıkartmazsınız. Sen önce gözünde her ne gözlüğü varsa onu cikartta olayları anla bı.

 7. Yorumların atılıdığı saatler 1 saat öncesini gösteriyor.

  Mesela ben 17.00’de yorum gönderdim ama

  Uşaklı 64 diyor ki:
  05 Ekim 2012, 16:00

  yazıyor.

 8. FROST John olarak(yurt dışı sitelerde bu adımı kullanıyorum)

  ”Mr. Arthur Nowak and Mr.Pavel;

  I’ve seen your all progress from Alpha tests…I hope you’ll have very big player population…I’ve been posting all the time that the roads in the game are too flat.I think you can improve that in DLC pack…Because if you make the map of the Republic of Turkey,flat roads are not so realistic.Because we have rough and narrow roads on Countryside…I’d like to see Scandinavian countries and Turkey and the rough roads in future expansions…
  And I hope you have a great protect system because players like SkidROW can hack the CD Key programs….

  Have a nice day…”

  yorumu eklenmiştir….

 9. Dear SCS team
  most of Turkish people like and play your games. And they follow your all games. But your games(ETS, ETS2, etc.) do not include Turkey map. We want this. Ignore some idiot and selfish people who hate Turkey. We want to see Turkey map in next ETS2 upgrade. Please consider Turkisht players.

  Diye yazdım yarım yamalak ingilizceyle 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here