Ana sayfa Haberler Euro Truck Simulator 2 Demo Nasıl Başlıyor ?

Euro Truck Simulator 2 Demo Nasıl Başlıyor ?

28

Öncelikle 12 gün sonra oyunun demo versiyonunu denemek için indirdiğinizde neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz bu makalemizde. Sona yaklaşıldı. Oyunu açtığınızda neler yapmanız gerekiyor , nasıl yük alırsınız , nasıl profil oluşturursunuz bunlardan kısaca bahsedelim. Aslında bu konuya pek gerek yok oyun türkçe olacak ancak genede kısaca değinelim;

1. olarak oyunu açınca karşımıza oyunun varsa keyini girmenizi yoksa demo ile başlamanız istenecek. Demo ile başlayalım. Ardında resimdeki ekran açılacak ve sizden bir profil oluşturmanız istenecek. Şoför resminizi, aracınızı, firma isminizi ve logonuzu, cinsiyetinizi ve son olarak oyun dilini seçtikten sonra diğer adıma geçebiliriz.

İkinci aşamaya geldik. ETS 1 aksine burada oyuna istediğiniz yerde başlayabilirsiz. Evet muhteşem koca haritada istediğiniz şehirde başlayın.

Oyunumuz demo olduğu için herşey sınırlı. Modifiye özellikleri kapalı, sadece seçili yükleri taşıyabiliyoruz, aracımızın rengini değiştiremiyoruz,garaj satın alamıyoruz,kendi şirketimizi kuramıyoruz ve birçok sınırlama mevcut çoğu kapalı yollar. Her yoldan geçme şansınız yok. Ancak oyunu satın alanlar için böyle bir sıkıntı yok 🙂 Ve işte başladık öncelikle oyunu tanıtmak amaçlı şehirdeki başka bir firmaya kısa taşımacılık yaparak işe başlıyorsunuz.

 

Yusuf Bolukbasi – Eurotruck2.com

28 YORUMLAR

 1. Oyunun kendi sitesinde DOWNLOAD dışında BUY=satın al seçeneği de mevcut..İlla demoyu indirip sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Admin neden bazı bilgileri eksik bırakıyor anlamıyorum. SCS zaten oyunun kendi sitelerinden satın alınmasının kendilerine daha faydalı olduğunu ve gelirin tamamiyle geliştirme için kendilerine kaldığını söylüyor. Amazon vb. satış sitelerinden verdiğiniz siparişlerin gelirinin nerdeyse yarısı o dağıtıcı ve yayımcılara kalıyor vergi ve gümrükler yüzünden…
  Yani şimdiden satın almış olan arkadaşlar maalesef SCS yerine Amazon veya origine para kazandırmış oldular büyük oranda…Biraz sabredin ve rica ettikleri gibi kendi sitelerinden satın alma yapın 19undan sonra. Adamlar hem oyun yapıp hem de kendi sitelerinde satamayacak değiller full versiyonu… Türkiye’ye satış yapan firma bulamadılar yalnızca direk dükkanlara koymak için. Ama dijital ortamda “kendi” sitesinden satılacak tabiki..

 2. Aslında türkün birisi satın alıcak 1 ay sonra bi sıkıştırıp bi vericek winrar ile nete full versiyonu güzel olur aslında..

  • Sen ne kadar akıllısın öyle aslanım…adam para verecek 70 lira sen de beleşe konacaksın tabi güzel olur değil mi…Ulan SCS evliya gibi firma aslında bunca beleşçiye rağmen herifler kendilerini batırma riskine girip tüm paralarını harcadılar bi oyunu şu hale getirmeye…Onların başında olsam kutu satıştan başka yaptırmam ki avucunu yalasın senin gibi emek hırsızı şerefsizler

   • Arkadaş bu kadar sert çıkma. Orjinalini alabilecek var, alamayacak var. Tamam haklısın. Emek hırsızlığı. Ama siz orjinalini alırsınız. Oyun çıkar çıkmaz oynarsınız. Biz beleş oynamak için 1 sene de olsa bekleriz.

    • Doğruları söyleyince nasıl da zorunuza gidiyor ya.. Kalkıp burda adamlara yazık bilmem ne ağızları yapmayın o zaman yalandan yere…Madem beleşi bekleyeceksin o zaman ne eleştirmeye ne de geliştirme beklemeye hakkınız yok çenenizi kapatıp yapılanlara razı olacaksınız çorbaya tuz atmayan tencerenin dibini kaşıklar!!!!

     • Saten parası olmayanı dünyada adam yerine koymuyorlar. Bizde razı olalım bari.

 3. Attention, it is not the demo, but the full version of the game No functionality is limited. You have misread my article.

  • @TruckGame Thank you for your visit. in this way need to tell (demo) There is no problem 😉 Thx pictures

 4. bu oyunu kutu alma sansımız yokmu gecenlerde paylasmıstınız anahtarlık tshirt neyse farkını veririz baya hosuma gitti kutunun ıcındekı urunler

 5. EuroTrucker83 sen merak etme en fazla 1 ay demo oynucaz ondan sonra gelsin crackler gelsin serialler. herkes senin gibi haysiyetli degil bunu hatırlatmak isterim 🙂 ayrıca 70 lira olacagı ne malum oyunun ? türkiyeye gelene kadar 20 liraya düşer o. senin soyledigin fiyat ps3 orjinal oyunları gibi. 70 lirayı anca scs shoptan alırsın. senin gibi kerizlerde var işte 😉

  • aĞZINI TOPLA SİKERİM O AĞZINI SENİN BELEŞÇİ ŞEREFSİZ!!!! o ZAMAN NE DİYE BURSDA HAYDİ BASTIRIN DESTEK VERİN SCS’YE AĞIZLARI YAPIYORSUNUZ HEP BİR AĞIZDAN YAVŞAK HERİFLER!!!

  • @TruckGame Thank you for your visit. in this way need to tell (demo) There is no problem 😉 Thx you share pictures

 6. TruckGame isimli ziyaretcimizin bahsettiği onda oyunun tam sürümü bulunduğu. Açıklamayı google translate gibi bir sistemle ing. çevirince gerçekten oldukça yanlış bilgiler ortaya çıkıyor. Kendisi ETS 2 beta tester.

 7. Full oyun ile demonun çıkış tarihinin aynı olması biraz saçma değilmi? Yanlışsam düzeltin.

  • Demo ve ful oyun iç içe satın alanlar keyini girer oynar satın alamyanlar demo seçer oynar 😀

 8. Beyler hele @EuroTrucker83 ağzını bozma lütfen. Bu siteye yabancılar ve türkçe bilen yabancılar giriyor. Ülkemizin güzel dilini ve hoş dilli olduğunu kafalarına kazalım…..!!!!!

 9. @EuroTrucker83 fazla olmaya başladın. Her konu başlığı altında bir cevabın var. Ve çoğuda burdaki ETS2 oyununu bekleyen insanlara hakaret ! Beğenmiyorsan parana kıy yeni site aç orda belirt bu hakaretli ve argo davranışlarını ! Üstünede bi para cezası ye bakalım nasılmış !!!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here