Euro Truck Simulator 2 – Çoklu Monitör Desteği Videosu

5

Euro Truck Simulator 2 – Çoklu Monitör Desteği Videosu

Özel kurulum 4 monitör ile Euro Truck Simulator 2 harika görünüyor! SCS Software, İskandinavya bölgesinden çoklu monitör desteğini de katarak önemli bir video paylaştı.

 

SCS Software, video açıklamasında yer alan bilgilere göre bir kurumsal müşteri için özel 4 monitör yapılandırmasının demosunu ofiste deniyormuş. Oyun motorunun artık çoklu monitör yapılandırmasını kurarken bir sürü yeni yapılandırma değişkenleri özelliğini destekliyor. 1.16 güncellemesiyle önemli değişikliklerin altyapısı oluşturuldu. 64-bit duyurusunda bahsedilmişti.

 

Çoklu monitör desteği oyunları 4k çözünürlükte oynamamızı da sağlıyor. Daha önce bahsedilmişti şimdi resmi bir video ile bu desteğin tamamlandığı anlaşılıyor. 4 monitöre bölünen ETS 2 ekranında aynalar köşelerdeki monitörde yer alıyor. Sanal gerçeklik cihazı Oculus Rift ve Steam VR için de geliştirildiğini hatırlatalım.

Ayrıca geçtiğimiz gün 64-bit duyurusu resmi olarak yapılmıştı. Yeni nesil Euro Truck Simulator 2 özellikleri için altyapı oluşturuluyor. Grafik, oyun motoru, fizik ve diğer yeni özelliklerle ETS 2 atmosferi değişecek.

Henüz SCS blogunda resmi bir konu yayınlanmadı.

*Videoda İskandinavya‘yı görüyorsunuz. DLC’nin son çalışmaları yapılıyor.

 

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

5 YORUMLAR

  1. Ayrıca bugün Squirrel @DaSquirrelsNuts kanalında geçtiğimizin yılın son haftalarında gerçekleşen SCS Software Prag ofisi ziyaretinin videoları yayınlanmaya başlanacak. Takipte kalın! SCS fırtınası…

  2. kim ne derse desin bu adamlar bu oyunu böyle geliştirmeye devam ettikçe dahada çok tutulmaya başlanıcak. dezavantajlarıda var tabi ama bu yaptıklarıyla onları birazda olsa örtmeye yetiyor gibi gözüküyor.

  3. Bu dlc ne kadar olursa olsun alıcağımdan eminim SCS gerçekten çok başarılı bir simülasyon şirketi bu konuda tebrik ediyorum.birde sorum olcaktı bu dlcnin fiyatı hakkında bi bilgi verilmedi hala demi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here