Euro Truck Simulator 2 Beta – Havalı Korna ve Silecek Sesi

11

Dirt Devil ile Editörlerimizde Seether8 sürekli bağlantı halinde. Daha öncede belirtildiği gibi sesler düzenleniyor. Herkesi beklediği havalı korna ve silecek sesi oyuna dahil edildi. Araçların seslerine gelince üzerinde hala oynamalar yapılıyor. Scs gerçekten mükemmel iş çıkarttı. Son 24 gün . Bizim tavsiyemiz oyuna hile dahil etmeden zevkini çıkara çıkara oynayın. Modifiyeyi merak edin, para kazandıkça araçlarına eklemeler yapın. Her anını tadın. Muhteşem bir oyun. Havalı korna ve silecek sesini videoda duyabilirsiniz. Ayrıca başka bir özellik olan Takograf‘da dahil edilmiş olarak görülüyor.

Yusuf Bölükbaşı – Eurotruck2.com

11 YORUMLAR

  1. Araç niye 90 KM hızı geçmiyor demişsiniz afedersiniz ama çok saçma bir şey yazmışsınız. Kendi düşünceniz hız yapmaktır ama hız yapmak istiyorsanız gidin F1 oyunu NFS oyunu falan oynayın. Neden mi 90 KM hız ile gidiyor işte orada TAKOGRAF araya giriyor. Eğer gerçekten TAKOGRAF var ise hız sınırı ihlali yaparsanız paranız yanar. Gerçekte bu böyledir. TAKOGRAF aracın ne yaptığını kaydeden yuvarlak bir kağıttır.

    • Tmm bu Bana kalsın iste Ben gecersem para cezası alayım önemli olan buna benim karar verebilmem. Sistem benim adima karar verdikten sonra ucaklardaki gibi otomatik pilot koysun kendi kendine oynasın. Belki ben trafik canavarıyim? Takograf varsa cezasını yazsın ama 90 91 olmuyorsa orada
      Anlamsızlık var demektir

  2. Son aldığım haberlere göre VOLVO lisansı ilk sürümde yer alabilir arkadaşlar. ETS2 tüm testerlar ve Sayın Pavel ile sıcak temastayım.. Son dakika haberlerini bildireceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here