Euro Truck Simulator 2 Beta – Havalı Korna ve Silecek Sesi

11

Dirt Devil ile Editörlerimizde Seether8 sürekli bağlantı halinde. Daha öncede belirtildiği gibi sesler düzenleniyor. Herkesi beklediği havalı korna ve silecek sesi oyuna dahil edildi. Araçların seslerine gelince üzerinde hala oynamalar yapılıyor. Scs gerçekten mükemmel iş çıkarttı. Son 24 gün . Bizim tavsiyemiz oyuna hile dahil etmeden zevkini çıkara çıkara oynayın. Modifiyeyi merak edin, para kazandıkça araçlarına eklemeler yapın. Her anını tadın. Muhteşem bir oyun. Havalı korna ve silecek sesini videoda duyabilirsiniz. Ayrıca başka bir özellik olan Takograf‘da dahil edilmiş olarak görülüyor.

Yusuf Bölükbaşı – Eurotruck2.com

Kimler neler demiş?

11 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 Beta – Havalı Korna ve Silecek Sesi"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Volkan
Ziyaretçi

Takograf olayını yakalayamadım… Kacıncı dk’da belli oluyor

iissoo
Ziyaretçi

niye 90 km geçmiyor ? bazen 100-120 yapası gelr insanın

Daf105
Ziyaretçi

takograf işe yarıyormu bari 🙂 öle süs gibi durmasın

bravo
Ziyaretçi

ben bi ara yakaladim 91 yapti hahaha

king93
Ziyaretçi

bu devil işi biliyor. valiant :((

Emrys
Ziyaretçi

Araç niye 90 KM hızı geçmiyor demişsiniz afedersiniz ama çok saçma bir şey yazmışsınız. Kendi düşünceniz hız yapmaktır ama hız yapmak istiyorsanız gidin F1 oyunu NFS oyunu falan oynayın. Neden mi 90 KM hız ile gidiyor işte orada TAKOGRAF araya giriyor. Eğer gerçekten TAKOGRAF var ise hız sınırı ihlali yaparsanız paranız yanar. Gerçekte bu böyledir. TAKOGRAF aracın ne yaptığını kaydeden yuvarlak bir kağıttır.

Volkan
Ziyaretçi

Tmm bu Bana kalsın iste Ben gecersem para cezası alayım önemli olan buna benim karar verebilmem. Sistem benim adima karar verdikten sonra ucaklardaki gibi otomatik pilot koysun kendi kendine oynasın. Belki ben trafik canavarıyim? Takograf varsa cezasını yazsın ama 90 91 olmuyorsa orada
Anlamsızlık var demektir

frknsysl
Ziyaretçi

Son aldığım haberlere göre VOLVO lisansı ilk sürümde yer alabilir arkadaşlar. ETS2 tüm testerlar ve Sayın Pavel ile sıcak temastayım.. Son dakika haberlerini bildireceğim.

Ali Osman Kuş
Ziyaretçi

Çok Güzel Bişidir İnşallah

emre35
Ziyaretçi

videoyu açamadım bir sorun mu var acaba videoda

Samet
Ziyaretçi

ETS 2 2.1.3.1 SÜRÜMÜNÜN HESAP AKTİVASYN KDU NE ?