Ana sayfa Ekran Görüntüleri Euro Truck Simulator 2 Amsterdam – Manchester Sefer Videosu

Euro Truck Simulator 2 Amsterdam – Manchester Sefer Videosu

22

MADxMAX bugün sabah güzel bir video daha yayınladı. Diğer testcilerden farklı olarak DAV yani DAF seçti. Birkaç modifiye , birkaç güçlendirme… Mükemmel bir araç daha karşınızda ve mükemmel bir sefer. Birçok takipcimiz oyunun fiyatını, nereden alınacağını, Türkiye’ye gelip gelmeyeceğiniz soruyor. Hepsi için özel bir rehber konu hazırlayacağım. Ancak oyunun sitesinin açılmasını bekliyorum. Dün blogta Bay Pavel’e sordum teşşekkür ederim beni kırmayarak cevapladı. Bu hafta açılacak. Dün tekrarlandı Kesin çıkış tarihi 19 Ekim 2012. Dağıtımcılar ellerine geçme süresine göre farklı tarih verebilirler.

Geçelim Sık Sorduğunuz Sorulara (SSS)

Oyunun Fiyatı: 29.99 € yani 70 TL civarı

Nereden Alınabilir: Rehber Konuda Belirteceğiz.

Türkiye’ye Ne Zaman Gelir: Yaklaış 8-9 ay sonra ETS 1 yeni gelmeye başladı.

Şimdi geçelim sefer bilgilerine

Yol Uzunluğu  – 193miles
Oyun Saati – 16hours 20mins
Gerçek Saat – 25mins ( approx )

Ve burada sizin için MADxMAX özel resimleri var.

Yusuf Bölükbaşı – Eurotruck2.com

FOTO GALERİ


22 YORUMLAR

 1. yusuf kardes resmi site acilmis diolar dogruysa adresi paylasabilirmisin gunduz gergindim biraz kusura bakma hakkini heelaal et ozur dilerim

 2. Yusuf hocam, fark ettin mi bilmiyorum fakat, Devil’in videosunda hızı bir ara 95 KM’ye kadar çıktı. Fakat açıklama hala 90 KM limit olduğu yönünde.

 3. Lan frknsysl misin ne haltsın git sen NFS GTA falan oyna uyuz herif biz transportcuyuz 90la da gideriz 40la rampa da çıkarız… Adamlar Avrupalıların şikayetlerini dinleyip TIR GİBİ GİTMESİ GEREKEN TIR YAPTI ama bizim bebelere yine yaranamadı yine yaranamadı arkadaş!!!!

 4. Gerçek hayatta bisikleti bile Ferrari sanan dümbelekler kalkmış TIR niye 90ı geçmiyor diye yaygara koparıyor…Oynama o zaman git GTA’da spor araba parçala sen.. Yahu şu gavur milletinin çektikleri videolarda mı size ders olmuyor be, oyunda bile olsa adamlar kuralına göre gidiyor zevkini çıkarıyor…Bi de bizimkilerin yaptıkları videolara bakın GTS hatta STSde bile koca TIRla sola yapışık manyak gibi gitmeyi şoförlük sanıyor millet…İşin komik tarafı gerçek hayatta da böyle gidilebildiğini sanıyor vatandaş :)) SCS gelen baskılar üzerine kamyonculuk mesleğini yapmak isteyen genç kitlelere yanlış örnek sunmamak adına sürüş özelliklerini gerçeğe en yakın hale getirdi yapabildiği kadar ve bu da bence oyunu orjinal almaya yeter de artar, ÇÜNKÜ BU BİR TIR SÜRÜCÜLÜĞÜ SİMULASYONU, KAMYON PİST YARIŞI YA DA SPOR ARABA YARIŞI OYUNU DEĞİL KAFANIZA SOKUN ARTIK BUNU!!! Oraya buraya çarpıp manyak gibi kullanmak isteyenler King of falan oynasın bi zahmet saçma sapan beyinsizce yorumlarıyla kendini komik duruma düşürmesin!!!

  • Yorumlarına deger verdigim kişiligin begendigim kişilerdensin. Ve sizin gibi kişiler lazım böyle forumlara örnek alınacak insanlardan.
   Saygı ve sevgilerimi sunuyorum. yorumunada katılıyorum biraz sert olmuş olsada :).

 5. Tıra modifiye yaparken çeşitli lambalar takıyoruz. Ama ışıkları yaktığımızda ışıklar pek belli olmuyor. Arka planı gece yapma olursa güzel olur.

 6. @seether8 sağolasın kardeşim..Ama ben sadece daha oyunun amacını gerçekte neye dayandığını idrak etmemiş olduğu halde saçmasapan yorumlarda ısrar edenlere sinirimi kusmak için giriyorum açık ve net yoksa hiçbir forumla hele de kusura bakmayın Türkiye forumlarıyla işim olmaz…Neden, çünkü ne kadar konuşursan anlatırsan anlat yine iki dakka sonra aynı tartışmalar aynı aptalca yorumlar…Önce transportculuk nedir onu öğrenin sonra eleştirin bişeyleri… @Uşaklı farları hangi kademede yaktığına bağlı, kedi gözü yani sadece parklar açıksa belli olmaz aydınlıkta fazla..Ve bu oyunda ışıkları önce menüden devreye sokup sonra yakıp söndürebiliyosun atadığın tuşlarla.. Temel araç bilgisi lazım önce bu oyunu oynayacaklara heheeey 😛

  • Kardeşim, sen yorumumu yanlış anlamışsın. Ben modifiye yaptığımız, tırımıza parçalar taktığımız yer var ya, hani böyle boşlukta gibi. Ben orada taktığımız lambaların ışığını kontrol etmek için yaktığımızda pek belli olmuyor dedim. Anladın?

  • Haklısın hocam o konuda sana katılıyorum. Ama insanlarımıza bilgi aktarmak içinde ugraşmalıyız diye düşünüyorum. Senin bahsettigin kişiler genelde oyunu çok takip etmeyen yaşları ufak arkadaşlar kafası estigi gibi soruyor. Başka forumda bir sayfa var ETS2. oyunun çıkış tarihini ilk sayfaya yazdıgımız halde sayfa sayısı bir ton olmuş adam bir msj atıp kaçıyor çıktı mı çıkış tarihi ne. oyun vasat 😀 onlarıda öyle kabul ediyoruz yapacak birşey yok. Seviyesi düşük ne yazkki bizim sayfalarımızın. saygı çerçevesinde götüremiyoruz.

 7. ben de oyun var ve gayet güzel ama üstüne taktıgımız polis lambasına benzr tepe lambası yanıyormu yanıyorsa nasıl yanıyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here