Euro Truck 2 & American Truck Simulator Kaldırılabilir Dorse Aksları Geliyor!

9

Euro Truck 2 & American Truck Simulator Kaldırılabilir Dorse Aksları Geliyor!

Beklenen özellik sonunda resmi olarak duyuruldu. Şimdi de dorse dingillerimizi kaldırıyoruz.

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın yeni büyük güncellemelerinde kaldırılabilir dorse akslarını “Liftable Trailer Axles” getireceğini bugün blog yazısı ile resmi olarak açıkladı. Her iki oyuna da güncelleme önümüzdeki hafta açık beta olarak gelecek.

Paylaşılan hareketli resimlerde dorsenin ilk aksınında kaldırılabildiğini görebilirsiniz. Bu özellik tıpkı daha önce çekicilere 1.15 güncellemesiyle gelen özellik gibi işliyor. Klavye kontrollerinden dorse aksını kaldırabilmek için tuş atamanız gerekiyor.
Kaldırılabilir dorse aksı özelliği topluluk tarafından uzunca bir süre talep edilmişti.
Peki bu gerçekçi özellik ne işe yarıyor?
Treyler/Dorse aksını kaldırmak, yakıt tüketimini optimize ederek, lastik aşınmasını sınırlandırır ya da dönüşlerde veya geri alma sırasında römorkun manevra kabiliyetini ayarlamak için ağırlığı römorkun tekerleklerine yaymanıza izin verir.

Güncellemede üzerinde çalıştıkkları diğer özellikler yakında açıklanacak. Yukarıdaki görüntüde Kontrollerin yanında Online simgesi dikkatinizi çekmiş olabilir. World of Trucks platformu ile ilgili çalışmaların olduğunu tahmin ediyoruz. Öte yandan Differential Lock yani Diferansiyel Kilidi de bu güncellemeyle gelecek.

 

ETS 2 için 1.27, ATS için ise 1.6 güncellemeleri önümüzdeki hafta açık beta olarak Steam üzerinden oyunculara sunulacak. Takipte kalın!

 

SimülasyonTÜRKEuro Truck Simulator 2American Truck Simulator

9 YORUMLAR

  1. Diferansiyel kilidi iyi ama dorse tekeri kaldırma ne işe yarıyor SCS ne kadar boş bir şey yönlendirilebilir dorse tekerini getirin videoda gördük scs şu an otobüs sistemi çift dorse filan hepsini hazırlamış yayınlamıyorlar galiba hepsini bir sunarsa hiçbir şey yapmıyor gözükeceklerini düşünüyorlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here