Euro Truck 2 & American Truck Simulator Ekstra Tekerlek Modifiyesi DLC Paketi

19

Euro Truck 2 & American Truck Simulator Ekstra Tekerlek Modifiyesi DLC Paketi

SCS Software yeni DLC paketini yayınladı

 

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın son güncellemelerinde tekerlek modifikasyonu daha da ayrıntılı olmuştu şimdi ise az tasarım seçeneği nedeniyle SCS Software tarafından DLC yayınlandı (Bknz. Sınırsız Tekerlek Özelleştirmesi)

Ekstra tekerlek modifiye parçaları getirecek olan bu pakette; ilginç tasarımlı jant kapakları, gövdeleri, somunları renklendirilebilir şekilde istediğimiz renkle boyayarak aracımızın rengine uygun yapabiliyoruz.

SCS ekibi Avrupa ve Amerika tarzına uygun şekilde tasarlanmış modifiye parçalarını yan sanayi modifiye parçaları olarak nitelendiriyor. Gerçekte de bu şekilde TIR’lara tekerlek modifiyeleri yapılabiliyor tabii izin olduğu sürece. Zaten yeni gelen özellikler sayesinde yüzlerce modifikasyonu özgür bir şekilde yapabiliyoruz. Daha fazla lastik, jant ve parçaları!

Bu DLC’ye iki kez aynı şey için ödeme yapmayacaksınız çünkü ETS 2 ve ATS modifiye parçaları tamamen farklı ve benzersiz. Ama bunu daha kolay elde etmeleri için her iki oyun için de yapılıyor. Eğer bu DLC’yi oyunlarından ikisinden biri için satın alırsanız böylece Ekstra Tekerlek Modifiye paketinin içeriklerinin kilidi diğer oyun için de açılır.


Kısacası bu DLC her iki oyun için de geçerli olacak. ETS 2’ye sahip olan yüzbinlerce kullanıcı bu DLC’yi satın aldığında ATS için de kullanabilecek eğer ATS’ye sahip değilseniz sadece ETS 2’de kullanabilir keyifle oynayabilirsiniz satın aldığınızda ATS’de de kullanabileceksiniz.

Aynı motor aynı özellikler olması nedeniyle çıkacak olan DLC’ler de tıpkı güncellemeler gibi paralel olacak. Aynı anda her iki oyuna da hızlı bir şekilde içerik sunulmuş oluyor.

 

ATS’nin beklenen Peterbilt 389 efsane çekicisi bu videoda göründü.

 


  • 7 ön jant göbek kapağı
  • 10 arka jant göbek kapağı
  • 15 ön disk
  • 5 arka disk
  • 6 ön tekerlek göbeği
  • 2 arka jant göbeği
  • 6 ön somun
  • 6 arka somun

 


19 ön jant göbek kapağı
24 arka jant göbek kapağı
14 ön disk
17 arka disk
2 ön tekerlek göbeği
2 arka tekerlek göbeği
10 ön somun
10 arka somun


Özet: 1 DLC 2 Oyun!

 

WorldofTrucksTR.com – SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

19 Yorum - "Euro Truck 2 & American Truck Simulator Ekstra Tekerlek Modifiyesi DLC Paketi"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Arda YAYLALAR
Ziyaretçi

fiyat 7 tl steam da açıldı

Umutcan
Ziyaretçi

Ben Bu Dlc’yi Satın Aldım Steam Üzerinden Ama Yüklü Değil Diyor Nasıl Yüklicem Bilen Varsa Yardım Edebilir mi ?

Umutcan
Ziyaretçi

Teşekkür Ederim Bunu Deneyeceğim 🙂

Aytaç
Ziyaretçi

Dlc’yi satın almama rağmen yüklü değil diyor ve güncellemiyor. Umutcandaki sorun bende de var. Steamı defalarca kapatıp açmama rağmen düzelmedi.

Umutcan
Ziyaretçi

Kardeşim Aynı Olay İskandinavya Dlc’sini satın Aldığım Zaman’da Oldu Steam’de görünüyor fakat Yüklü değil Diyordu Ertesi Gün Bakım Dlc Piyasada Yok 27₺ boşa Gitti Anlatacağın 🙁

semih öztürk
Ziyaretçi

bu paketle michelin lastikleri geleceği söyleniyordu ne oldu 7 tl bi jant boyasına vermek saçmalık olmazmı scs sözlerini tutamıyorki lastik patlaması olayı 2-3 güncellemedir hala gelmedi zaten bu konular ne alemde hep bu güncellemede lastik palama gelecek diyorlar ama yok bu dlcde michelin olucak dediler oda yok iice saçmalamaya başladı

semih öztürk
Ziyaretçi

1 yıla yakındır rigid trucks dlcsi çıkıcak oda yalan oldu sadece sözde söylüyolar 2 güncellemedir türkiye boyası çıkıcak bu gibi konuları scsye ulaştırsanız bence daha ii olur

Umutcan
Ziyaretçi

Ne yaptıysam Dlc’yi Yükleyemedim Denemediğim Yöntem kalmadı aynı şey İskandinavya Dlc’sinde de oldu Onuda satın almama Rağmen Yükleyemedim param Boşa Gitti 🙂 inşallah bu Gitmez bilen Biri varsa Yardımcı Olabilir mi

Aytaç
Ziyaretçi

Scs’ye mail attım dönüş bekliyorum. Buradan kimsenin yardım edeceği yok maalesef. Eğer çözüme ulaşabilirsem senide bilgilendiririm.

Umutcan
Ziyaretçi

Eyvallah kardeşim

Aytaç
Ziyaretçi

Kardeş benim problem bu sabah itibariyle kendi kendine düzeldi. Umarım senin probleminde düzelmiştir.

eray
Ziyaretçi

1,23 güncellemesi bittimi bende hala public beta yazıyoda

kerem
Ziyaretçi

Fransa dlc si ne zmn gelcek 1,25 tst surumunde mi ? butun dlc ler var tek o eksık 🙂

kerem
Ziyaretçi

1,24 de bitti 🙂

murat
Ziyaretçi

ortadaki logolar (jant) bende görünmüyor nedeni ne olabilir?

murat
Ziyaretçi