Ana sayfa Haberler Euro Truck 2 & American Truck Simulator Ekstra Tekerlek Modifiyesi DLC Paketi

Euro Truck 2 & American Truck Simulator Ekstra Tekerlek Modifiyesi DLC Paketi

19

Euro Truck 2 & American Truck Simulator Ekstra Tekerlek Modifiyesi DLC Paketi

SCS Software yeni DLC paketini yayınladı

 

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın son güncellemelerinde tekerlek modifikasyonu daha da ayrıntılı olmuştu şimdi ise az tasarım seçeneği nedeniyle SCS Software tarafından DLC yayınlandı (Bknz. Sınırsız Tekerlek Özelleştirmesi)

Ekstra tekerlek modifiye parçaları getirecek olan bu pakette; ilginç tasarımlı jant kapakları, gövdeleri, somunları renklendirilebilir şekilde istediğimiz renkle boyayarak aracımızın rengine uygun yapabiliyoruz.

SCS ekibi Avrupa ve Amerika tarzına uygun şekilde tasarlanmış modifiye parçalarını yan sanayi modifiye parçaları olarak nitelendiriyor. Gerçekte de bu şekilde TIR’lara tekerlek modifiyeleri yapılabiliyor tabii izin olduğu sürece. Zaten yeni gelen özellikler sayesinde yüzlerce modifikasyonu özgür bir şekilde yapabiliyoruz. Daha fazla lastik, jant ve parçaları!

Bu DLC’ye iki kez aynı şey için ödeme yapmayacaksınız çünkü ETS 2 ve ATS modifiye parçaları tamamen farklı ve benzersiz. Ama bunu daha kolay elde etmeleri için her iki oyun için de yapılıyor. Eğer bu DLC’yi oyunlarından ikisinden biri için satın alırsanız böylece Ekstra Tekerlek Modifiye paketinin içeriklerinin kilidi diğer oyun için de açılır.


Kısacası bu DLC her iki oyun için de geçerli olacak. ETS 2’ye sahip olan yüzbinlerce kullanıcı bu DLC’yi satın aldığında ATS için de kullanabilecek eğer ATS’ye sahip değilseniz sadece ETS 2’de kullanabilir keyifle oynayabilirsiniz satın aldığınızda ATS’de de kullanabileceksiniz.

Aynı motor aynı özellikler olması nedeniyle çıkacak olan DLC’ler de tıpkı güncellemeler gibi paralel olacak. Aynı anda her iki oyuna da hızlı bir şekilde içerik sunulmuş oluyor.

 

ATS’nin beklenen Peterbilt 389 efsane çekicisi bu videoda göründü.

 


 • 7 ön jant göbek kapağı
 • 10 arka jant göbek kapağı
 • 15 ön disk
 • 5 arka disk
 • 6 ön tekerlek göbeği
 • 2 arka jant göbeği
 • 6 ön somun
 • 6 arka somun

 


https://www.youtube.com/watch?v=iyVmc95nrnY

19 ön jant göbek kapağı
24 arka jant göbek kapağı
14 ön disk
17 arka disk
2 ön tekerlek göbeği
2 arka tekerlek göbeği
10 ön somun
10 arka somun


Özet: 1 DLC 2 Oyun!

 

WorldofTrucksTR.com – SimülasyonTÜRK

19 YORUMLAR

 1. Ben Bu Dlc’yi Satın Aldım Steam Üzerinden Ama Yüklü Değil Diyor Nasıl Yüklicem Bilen Varsa Yardım Edebilir mi ?

 2. Dlc’yi satın almama rağmen yüklü değil diyor ve güncellemiyor. Umutcandaki sorun bende de var. Steamı defalarca kapatıp açmama rağmen düzelmedi.

  • Kardeşim Aynı Olay İskandinavya Dlc’sini satın Aldığım Zaman’da Oldu Steam’de görünüyor fakat Yüklü değil Diyordu Ertesi Gün Bakım Dlc Piyasada Yok 27₺ boşa Gitti Anlatacağın 🙁

 3. bu paketle michelin lastikleri geleceği söyleniyordu ne oldu 7 tl bi jant boyasına vermek saçmalık olmazmı scs sözlerini tutamıyorki lastik patlaması olayı 2-3 güncellemedir hala gelmedi zaten bu konular ne alemde hep bu güncellemede lastik palama gelecek diyorlar ama yok bu dlcde michelin olucak dediler oda yok iice saçmalamaya başladı

  • 1 yıla yakındır rigid trucks dlcsi çıkıcak oda yalan oldu sadece sözde söylüyolar 2 güncellemedir türkiye boyası çıkıcak bu gibi konuları scsye ulaştırsanız bence daha ii olur

   • Michelin önemli bir konu lisansı alınmadıysa yapılacak bir şey yok bekler. Gerek de yok modları var zaten.
    Türkiye skin paketi de yakın yayınlanabilir. İş çok fazla normal bu tür aksaklıklar. Sağ gösterip sol vurmaları biraz kötü.
    Rigid Trucks DLC’si çıkacak hatta zaten Steam Atölyesinde BDF Tandem Pack var. Abone olup kullanabilirsin.

    • ya burda madem lisans alınamadıysa bi haber vermenin alemi yok insanlarıda heycanlandırmanın alemi yok haksızmıyım ? burdan tartışsakta bi çözümü olmayacağını biliyorum ama dile getirmekte fayda var

 4. Ne yaptıysam Dlc’yi Yükleyemedim Denemediğim Yöntem kalmadı aynı şey İskandinavya Dlc’sinde de oldu Onuda satın almama Rağmen Yükleyemedim param Boşa Gitti 🙂 inşallah bu Gitmez bilen Biri varsa Yardımcı Olabilir mi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here