Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller

7

Bugün paylaşılan American Truck Simulator görselinin ardından SCS Software bizi heyecanlandıran resimler yayınladı. Görseller Euro Coach Simulator ‘e ait ve Scania İrizar Modellenmiş bazı otobüs firmalarıda oluşturuşmuş görüldüğü gibi. Avrupa yollarında otobüs kullanacağımız oyun bir hayli zevkli olacak gibi duruyor. Otogar modellerini daha önce göstermiştik Scs Software can alıcı görseller paylaştı.

sa03

Ayrıca firma bu sefer temkinli lisanslarla ilgili de açıklama yapan firma şuan araçları deneme amaçlı lisanslı sunuyoruz ancak ilerleyen zamanda araçların lisanslı gelecekleri kesin değil şeklinde de bir uyarıda bulundu zira ETS 2’de firmanın başı baya ağrımıştı.

sa02

Araçlar oldukça güzel peki ya insan modelleri ? İlerleyen zamanlarda bunu görecek ve bilgi sahibi olacağız. Şuan için fazla bir bilgi bulunmamakta. Ayrıntılar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

sa01 eu03 eu02

Euro Lines

eu01

Yusuf Bölükbaşı – Eurotruck2 – Eurocoachsimulator.net

7 YORUMLAR

  1. bunu mod halinde paylaşır mısınız bitince ben 1.3.1 indirdim pach oyunun dosyasına attım ama bişi anlamadım otogarı bulamadım bunu mod halinde atar mısınız otogar modu halinde.

  2. Umarım yolcular ets2de işe alınan şöförler gibi sanal olarak sadece yolcu adedi ile gösterilmez gerçekten otobüse binen yolcular olur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here