ETS2MP (1.24) ve ATSMP (1.3) için Son Güncellemelere Uyumlu Multiplayer Modu: TruckersMP

17

ETS2MP (1.24) ve ATSMP (1.3) için Son Güncellemelere Uyumlu Multiplayer Modu: TruckersMP

Euro Truck Simulator 2’nin 1.24 ve American Truck Simulator’ın 1.3 güncellemelerine uyumlu Multiplayer modu çıktı!

truckersmp-logo

Artık Euro Truck Simulator 2’nin 1.24 güncellemesi ve American Truck Simulator 1.3 güncellemesinde Multiplayer oynayabilirsiniz. TruckersMP ekibi 0.2.0.9.2 Alpha sürümü yayınladı.

 

TruckersMP 0.2.0.9.2.2 Özellikleri

 • Euro Truck Simulator 2 : 1.24.2.2s [e03a6b98df74]
 • American Truck Simulator : 1.3.1.1s [59b11b771a80]
 • Yeni aksesuar veritabanı sistemi
 • HTTP istemcisi geliştirmeleri – use -http_verbose, -http_skip_verify_hostname, -http_skip_verify_peer gibi kodlar bağlantı hakkında daha fazla bilgi veya bazı tanıtımları geçmek için komut satırına eklendi.
 • [ETS2] Italian Paint Jobs Pack DLC desteği
 • [ETS2] Spanish Paint Jobs Pack DLC desteği
 • [ETS2] Slovak Paint Jobs Pack DLC desteği
 • [ETS2] National Window Flags DLC desteği
 • [ATS] Arizona DLC desteği

Son sürüm: 0.2.0.9.3 (ETS 2 1.24 ve ATS 1.3)

0.2.0.9.3 özellikleri

 • Kamyon işlemesi düzeltiledi(düzgün mesafede düşük poligonlu model gösterilir)
 • Senkronizasyon düzeltildi.
 • Simülasyon sunucularında araba devre dışı bırakıldı(EU#1)Car disabled on simulation servers
 • İş alırken oluşan siyah ekran sorunu düzeltildi
 • Dorse çarpışma sistemi düzeltildi
 • Harici sözleşmeleri(online işler) alırken yaşanan sorunlar çözüldü(işler artık otomatik olarak iptal edilmez)

 

İndirmek için tıklayın

Eski sürümü kaldırıp yeni sürümü kurabilirsiniz. Her iki oyunun da son güncellemeye yükseltilmesi gerekmektedir.


Araba özelliği 0.2.0.9 güncellemesinde getirilmişti. Onunla ilgili bilgi almak için tıklayın


Son güncel kurulum görüntüleri;

 

 

Daha önce yayınlanan videolar;

 

 

ETS2MP kategorisi https://www.worldoftruckstr.com/kategori/euro-truck-simulator-2-multiplayer/

ATSMP kategorisi https://www.worldoftruckstr.com/kategori/american-truck-simulator-multiplayer/

 

ETS2MP forumu http://www.simulasyonturk.com/forum/bolum/euro-truck-simulator-2-multiplayer.492/

ATSMP forumu http://www.simulasyonturk.com/forum/bolum/american-truck-simulator-multiplayer.622/

SimülasyonTÜRK

17 YORUMLAR

 1. oyun sürümüm 1.24.2.2 ama ets 2 mp yi açarken unsupported game version detected hatası alıyorum.Oyun sürümüm güncel olmasına rağmen böyle bi hata neden alıyorum şimdiden teşekkürler.

 2. 1.24 mp aşırı kasıyor ve dorse park ederken oyuncular iç içe park sırasında hasar alıp yük ve araç 100 de 100 hasar alıp geberiyor umarım bu hatayı görüyorlardır yoksa bu şekilde oynanmaz bu oyun

 3. TESLİMATI ALIYORUM HEMEN KAPIDAN ÇIKAR ÇIKMAZ MUSTERI TESLİMATI HEMEN ISTIYOR DİYOR TESLİMATI VERINCEDE (GECIKMELİ) PARA KESIYO HIC BIR SEY KAZANAMIYORUM ACIL DUZELTIN.

 4. Admin lutfen yardim neden yardim edilmiyor benim hesabimda ets2 1.24 veya hicbir oyun yok cunki param yok oyun almaya hic almadim steamdan oyun lutfen yardim edin mp-yi oynamak isdiyorum lutfen hemde cok eyer ets 2nin hesabimda olmasi lazimsa o zaman ben alamiyacam cunki yine soyluyorum param yok almaya lutfen eyer ets2 nin hesabimda olmasi lazimsa o zaman admin senden isteyim bana hediye et ets 2 1.24 surumun lutfen bende var 1.24 ama steamdan almadim lutfen hediye et admin zombiestrike16 steam hesabimin adi smert 76 da ola bilir Raul da tam bilmiyorum ama bence zombiestrike16 lutfen cabuk yardim gosterilsin lutfen….

  • Steam’den satın almış olmanız gerekmektedir. Param yok ayaklarını bir kenara bırakıp babana söylemelisin bence… İndirimlerde 5-6 TL’ye düşüyor alabilirsin. [23 Haziran-4 Temmuz indirimler.]

   • ben turkiyede yasamiyorum hemde turk deyilim azerbaycanliyim ama televizyona baka baka oyrendim turkceyi bende almaya 11 dolar isdiyor 1.24.1.1 bendeki surum bu ama steamdan almam gerekiyormus bende steamdan almadim daha dogrusu alamiyorum ben sizden oyunu isdemiyorum yemin ederim sadece mp yi isdiyorum ama olmuyor yardim etseniz ne olur ki….mp yi bende cok isdeyen olamaz belkide….EdemO siz adminmisiniz???

 5. Merhaba. World of Trucks’ ın resmi sitesinde [ https://www.worldoftrucks.com/en/ ] hesabıma giriş yapmak istediğim zaman “SERVİS BAKIM ALTINDA” diye bir mesajla karşılaşıyorum. Oyun içerisinden de World of Trucks’ a bağlanmak istediğim zaman aynı uyarı mesajını alıyorum. Baya uzun zamandır bu mesajla karşı karşıyayım. Acaba sorun benim DNS adresimde veya IP adresimde mi yoksa genel bir sorun mu? Bunu öğrenmek istiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İYİ OYUNLAR 🙂

 6. Oyunum güncel olmasına rağmen “Cannot validate game version.” hatası alıyorum bir çözümü var ise yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

 7. Merhaba,dün ats multiplayer kurdum ve herhangi bir sorun yaşamadan oynamaya başladım ve ilk yükümü alıp teslimatımı yaptıktan sonra 60 bin dolar olan param 12 milyon civarı olmuştu ve 2 şoförümde en son sev.ulaşmıştı bunu yaşayan oldumu yoksa bende bir hatamı oluştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here