(ETS 3) – Euro Truck Simulator 3 Çıkacak mı?

6

(ETS 3) – Euro Truck Simulator 3 Çıkacak mı?

SCS Software, yeni bir Euro Truck Simulator 3 oyunu çıkaracak mı? Cevabını video ile veriyoruz!

 

19 Ekim 2012! Euro Truck Simulator 2 Windows sürümü yayınlandı. Aradan yıllar geçti ve oyun sürekli güncellendi. 21 farklı sürüm!

Her ne kadar bir sürü resmi açıklama yapılsa da ETS 3 çıkacak mı hala merak konusu.

Video ile cevaplandırıyoruz.

 

İyi seyirler…

 

 

Bu konu altında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. ETS 2 nasıl olmalı? ETS 3 çıkmalı mıydı? ATS? World of Trucks hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarınızı bekliyoruz….

 

SimülasyonTÜRK Euro Truck Simulator 2

 

Youtube kanalımıza mutlaka abone olun!

6 YORUMLAR

  1. Bence şu aşamada gereksiz olur. Oyun sürekli güncelleme aşamasında ve bu çalışmalar gelecekteki 3.oyunun altyapısını oluşturacak biçimde. Her fırsatta yeni dlc ler ile insanlar belli miktarda ücretler ödeyip ya genişleme ya da paintjob paketleri alıyorlar. Üstelik oyuncular arasında fransanın, italyanın kalan kısımları ve ispanyanın tamamı beklentisi mevcut her ne kadar diğer tsm ve promods haritaları ile buna sahip olsalar da scs’nin kendi haritasını bekliyorlar. Bunu tamamlamadan 3.bir oyun çıkarmaları bu zamana kadar doğu avrupa ve iskandinavya haritlarını satın alıp haritalarını genişetenlere bir nevi ihanet olur. Ve son olarak avrupa haritası tamamlandıktan sonra çıkacak olan 3.oyunun bir öncekinden ne farkı olacak bunu düşünmeliyiz. Belki harita ölçeklemesini daha gerçekçi hale getirmek, daha da uzun süren sefer saatleri, daha gerçekçi şehir içi modellemeleri tır içinde daha fazla etkileşimde bulunmak belki oyun ekonomisini daha gerçekçi hale getirip oyunculara alternatif deneyimler sunmak(bir nevi oyunu zorlaştırmak), bulunulan şehirin gerçek zamanlı hava durumu mevsimler yıl döngüsü ve daha nicesi. Eminim bunun için biraz bekleyeceğiz.

  2. ETS 3 çıkması iyi olurdu nasılmı bana kalırsa oyun motoru yani grafik motorunu değiştirmesi daha güzel doğa ve fizik gerçekçi olması Unreal Engine 4 ,crytek engine 4,Frosbite 3,Fox Engine, oyun motorlarından yada scs oyun motorunu gelistirmesi gerekir

  3. ets 3 çıksın türkiye haritası olsun türk tırları türk firmaları türk arabları modifiye olarak tırlara daha çok türk aksesuarları olsa iğce olurdu
    tabi siz yine avrupa yapacaksınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here