ETS 2’nin Yeni Scania S ve R Çekicilerine Mighty Griffin Modifiye Eklentileri Geliyor!

10

ETS 2’nin Yeni Scania S ve R Çekicilerine Mighty Griffin Modifiye Eklentileri Geliyor!

Yeni nesil Scania çekicilerine modifiye parçaları ekleniyor…

Geçtiğimiz yılın sonunda eklenen yeni nesil Scania R ve S serisi çekiciler için standart fabrika seçeneklerini uygulayan ve satış sonrası modifiyelerden kaçınan SCS Software bugün paylaştığı açıklama ile Mighty Griffin DLC‘sinin bu çekicilere uygun olarak güncelleneceğini açıkladı. ETS 2 oyuncularının araçlar geldiğinden beri tek isteği Mighty Griffin gibi eklentilerin orijinal olarak oyunda yer almasıydı. Fakat ilk izlenim açısından aracın üreticinin istediği gibi görünmesi gerekiyordu. Çünkü oyundaki çekiciler için kaydedilen tonlarca ekran görüntüsü ve video internet ortamına dağıltıdığında araçların görsel durumu fabrikadan nasıl çıktıklarına makul derecede yakın olması gerekiyor. Lisans iş ortakları bunu tercih ediyor.

Birkaç ay geçti ve artık SCS Software, Avrupa’daki kamyon fuarları ve çeşitli modifiye forumlarında gördüklerinden aldığı ilhamı yansıtmak için en sonunda satış sonrası pazarına girmeyi göze aldı. Mighty Griffin Tuning Pack böylece revize ediliyor.

Birçok modifiye parçası tamamen yenilendi ve geri kalanı da yeni çekicilerin kabin şekline ve boyutlarına uyacak şekilde yeniden yapıldı. Açıklamaya göre eklemelerin çoğu bitmiş durumda ve nihai paket şu anda test aşamasına girmek üzereymiş.

Güneşlikler, pencere kenarları, ön cam korumaları, taş koruma demirleri, maskeler, ön ve arka çamurluklar için masekeler, tamponlar, ön ızgaralar, ön koruma demirleri(bull bar), kapı kenarları, logo, rozetler, şasi kaplamaları, yan panel, amerika tarzı egzozlar ve daha fazlası güncelleme ile yeni nesil çekicilere büyük miktarda kombinasyon getirecek.

Güncelleme ücretsiz olarak yayınlanacak.

Mighty Griffing DLC güncellemesi ETS 2 için bir sonraki güncellemede olacak.

Ayrıca hala geliştirilme aşamasında olan bir başka özellik de var. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Yeni Scania S ve R modelleri için 8×4 şasi olduğunu tahmin etmek çok da zor değil.

SimülasyonTÜRK

10 YORUMLAR

  1. öfffffff ya , oyun kaçak olunca göremiyem , sürümü yüksek tutmak için sil yükle sil yükle sıkıldım artık , SCS şu güncellemeleri düzgünce yapsa çok iyi olur , kredi kartım olsa işe yaramayan güncellemelerinde yeniden şifre isteyen STEAM dan satın alırdım en azından ,,,,, SCS bebek adımlarını bırakıp biraz hızlı adımlar atsa iyi olur

  2. Orjinal steam kullanıcıları oyuna bu özellikler eklendi bile steam kendini güncelliyor ücretsiz olarak ekleniyor zaten sonra modifiye kısmından yapılıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here