ETS 2’nin Yeni Scania S ve R Çekicileri Bitiş Çizgisine Yaklaşıyor!

8

ETS 2’nin Yeni Scania S ve R Çekicileri Bitiş Çizgisine Yaklaşıyor!

SCS Software bugün Euro Truck Simulator 2 için beklenen Scania R ve S yeni nesil çekicilerine dair yeni bilgi ve görüntüler paylaştı. Araç tasarımcıları bu iki mükemmel aracın modeli üzerinde son aşamalara gelmişler. Scania S çekicisi zaten şu an iç test aşamasında ve Scania R çalışması da tamamlanmaya çok yakın. Şu an bu çekicilerin diğer içerik DLC’lerindeki çeşitli boyama paketleri ile uyumluluğunu ayarlama aşamasında çalışıyorlar. S ve R canavarlarının laboratuvarlarından ayrılmasına izin vermeden önce ek parçalar, boyamalar, interior seçenekleri ve aksesuarlar gibi parçalalar çalışır hale getirmeye ihtiyaçları var.

Yukarıda gördüğünüz gibi yeni Scania çekicileri ile gelen birkaç seçenek var. Yeni birkaç stok kokpit ile birlikte bunlar için yeni aydınlatma bileşenleri ve güçlü V8 sürümü için yeni marka tarzları var. Hem standart hem de 6×4 şasinin daha uzun versiyonu bulunacak ve ayrıca tekerlekten aracın tavanına kadar birçok düzenlenebilir parça listesi olacak. Böylece herkes Scania S veya R çekicilerini kendi isteğine göre ayarlayabilecek.
SCS Software ekibi yaklaşmakta olan bu çekicilere gösterilen ilgi için teşekkürlerini iletiyor. Topluluğun gönderdiği tüm mesajları ve soruları okuyup duyduklarını dile getiriyorlar. Tam olarak yayınlanacak tarihten emin değiller fakat bu çıkışın herhangi bir DLC çıkışına bağlı olmayacağını belirtiyorlar. Testleri ve son parlatma işlemlerini bitirip Scania markasının üreticisinden onayı aldıktan sonra hemen ücretsiz bir güncelleme ile oyunda görünecek.
Şu an gerçekten çok yoğunlar ama bu yılın son çeyreğinin kesinlikle harika olacağına eminler. Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için gerçekten harika özellikler ve içerikler geliyor. Buna olan tepkileri görmek için sabırsızlanıyorlar.
Sonuç olarak bu yılın son çeyreği her iki oyun için de bol güncelleme ve yeniliklerle geçecek. Yeni harita genişlemeleri, yeni araçlar, yeni oyun özellikleri bizleri bekliyor.
SimülasyonTÜRK

8 YORUMLAR

  1. bence bu oyuna arabalarda gelmeli işi büyütenler arabalar almalı iş büyüdükçe alınan arabalar daha lüx olsun daha gerçekçi olur bu benim görüşüm scs ile diğer oyuncuları bilemem

  2. şu tır gelsin tek isteyim o admin .1.27 surumu olsun nolur admin yalvarırım oyunun başndan beri bu modun hayalini kuruyorum 1.27 e gelsin simdiden tesekkurler :))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here