Ana sayfa Haberler ETS 2’nin Baltık Video Yarışması Sonuçlandı!

ETS 2’nin Baltık Video Yarışması Sonuçlandı!

0

SCS Software tarafından Aralık 2018’de başlatılan ETS 2 – Baltık video yarışması sonuçları açıklandı. En son çıkan genişleme paketi Beyond the Baltic Sea DLC‘sini 80-90 saniyelik orijinal içeriğin kullanıldığı videolarla tanıtması istenmişti. Haliyle mod kullanmak kurallara aykırı olunca gönderilen tüm videolar aşağı yukarı aynı formatta olmaya başladı. Açık konuşmak gerekirse Baltık odaklı olması hem sınırladı hem de orijinal içerikle SCS’in oyunların bir şeyler anlatabilmek çok zor. Özetle bol bol Baltık ülkelerinde yer alan tanıtım videoları YouTube ortamında yayılmış oldu. Baltık mimarisini kafamıza vura vura gösterdiler. Aşağıda 3 kazanan var. Bu talihlilere SCS Software’ın mağazasında kullanılmak üzere 100 Euro verilecek.

İyi çekilmiş birkaç video kurallara aykırı olduğu için dahil edilmemiş bunun sebebini de yukarıdaki yazımız açıklıyor.Yukarıdaki üç kazanan videoya ek olarak “special mention” ödülü için iki video daha seçmişler.

SCS Software’ın sosyal medya(Facebook, Twitter) kanallarında 20 civarında video da paylaşılmıştı. Bir sonraki video yarışması için de epey bir geri bildirim toplamışlar. Bununla ilgili önerileri almak istiyorlar.

 

 

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here