ETS 2’nin Baltık Ülkelerinde Kasabalar ve Şehirler [Ekran Görüntüleri]

0
ETS 2’nin Baltık Ülkelerinde Kasabalar ve Şehirler [Ekran Görüntüleri]
Beyond the Baltic Sea için 13 yeni ekran görüntüsü paylaşıldı.
Yeni blog yazısı Baltık ülkelerinin genel özelliklerine ilişkin açıklamalar içeriyor. Baltık Denizi etrafında yer alan bu ülkelerde birçok güzel sahil kıyısı, ormanlar ve dağlar yer alıyor. Bunun yanında balinalar, geyikler, kurtlar gibi birçok vahşi yaşam türüne ev sahipliği yapıyor. Baltık Denizi etrafındaki bu ülkelerde hepsi farklı geçmişlere, kültürlere ve milletere sahip 85 milyondan fazla insan yaşıyor. Bu blog yazısında ise şehirler, kasabalar ve köylere odaklanılıyor.
Beyond the Baltic Sea’de büyük kalabalık bir metropolü de veya küçük bir tarihi köyü de keşfedebilirsiniz. SCS bunların herbirini sıfırdan yapmış ve birçok ünlü simgeyi, tarihi anıtı ve çok daha fazlasını barındırıyormuş. Sınırı geçince yetenekli geliştiricilerin yarattığı ayrıntıları görmek için oyuncuların yavaşlayacağını umuyorlarmış. Çoğumuzda bu etki olmuyor deği, yeni yerlere sürdüğümüzde etrafa bakınmayı seviyoruz. Baltık ülkeleri paketinde de bunu sıkça yapacağız anlaşılan. ETS 2’nin yeni genişleme paketi Beyond the Baltic Sea yıl sonunda yayınlanacak. Henüz kesin çıkış tarihi bilinmiyor.
Letonya, Litvanya, Estonya ve Finlandiya2nın güneyi ile Rusya’nın ikinci en büyük şehri Saint Petersburg haritada yer alacak.

Beyond the Baltic Sea ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here