ETS 2’nin Aİ Trafik Araçlarının Kazaları Kaydedildi

2

ETS 2’nin Aİ Trafik Araçlarının Kazaları Kaydedildi

Geçtiğimiz gün Euro Truck Simulator 2 için trafik araçlarının kaza kayıtları yapıldı. Gerçek araçların kullanıldığı işlemde 2 araç feda edildi.

Aİ trafik yeniden yazılıyor. SCS Software bu aralar daha bir yoğun çalışıyor. Euro Truck Simulator 2 oyunu geçtiğimiz yıl 19 Ekim 2012’de piyasaya çıkmıştı aradan 1 yıl geçti ve oyun çok gelişti. 2 yıl sonra nerede olacak merak ediyoruz. Tam bir simülasyon! PCGamer tarafından 2012 yılının en iyisi simülasyon oyunu seçilmişti.

Oyun tamamlandığında SCS Software benzersiz bir projeye imza atmış olacak. Şirkete başarılar diliyoruz. Sizden de ricamız oyunu orjinal olarak satın almanızdır. ETS 2 Gold Edition şu an AralGame’de 54 TL fiyatla satılıyor. Aral’dan kutulu olarak satın aldığınız otomatik olarak eurotruck2.com ve simulasyonturk.com sitelerinin destek hizmetinden faydalanıyorsunuz.

 

[1. Oturum]

ai-trafik-ses-kayıt-1

[2. Oturum]

ai-trafik-ses-kayıt-2

[3. Oturum]

ai-trafik-ses-kayıt-3

[4. Oturum]

ai-trafik-ses-kayıt-4

[5. Oturum] ve mutlu son 🙂

ai-trafik-ses-kayıt-5

 

Fotoğraflar beta testerlara aittir. Orada olup video çekmek ve röportaj çekmek isterdik.

 

simulasyonturk.com

Kimler neler demiş?

2 Yorum - "ETS 2’nin Aİ Trafik Araçlarının Kazaları Kaydedildi"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
çağır
Ziyaretçi

oyunu orjinal aldığıma hiç pişman olmadım şuan bir çok oyun şirketine nazaran daha çok oyun ile ilgileniyorlar ve oyunu güncel tutuyorlar

legend~felix
Ziyaretçi

evet oyunu orjinal her zaman iyidir güncellemelerde hep iyisi için uğraştılar ve hakkını veriyorlar teşekkürler SCS software