ETS 2’de Damperli Kamyon: Mercedes-Benz Yeni Arocs Ses Kaydı Alınıyor!

2

ETS 2’de Damperli Kamyon: Mercedes-Benz Yeni Arocs Ses Kaydı Alınıyor!

SCS Software hızını alamıyor.

 

Euro Truck Simulator 2 için geçtiğimiz hafta Mercedes-Benz lisansı ve Yeni Actros duyurusu resmi olarak yapılmıştı. İlgili konuya buradan bakabilirsiniz.

Bugün ise SCS Software Twitter hesabından yine bir ses kayıt oturumunun fotoğrafını paylaştı. Bu kez şaşırtıcıydı çünkü damperli kamyon vardı! SCS Software aylar önce Euro Truck Simulator 2 için rigid trucks-sert şasili kamyonlar yani Tandem, Damperli gibi özellikle Türk oyuncuların çok görmek istediği kamyon türünü planladıklarını açıklamışlardı. İlgili konu burada

Mercedes-Benz Yeni Arocs damperli kamyonun ses kaydı alınmış. Bugün ona ayrılmış. Motoru ve diğer sesleri profesyonelce kaydediliyor. Bunu önceki çalışmalardan biliyoruz.

Twitter mesajlarında esprili bir dille damperli kamyonların çok yakında ETS 2’ye gelebileceğini yazmışlar. Daha çok olsa da bu alanda çalışmaya başladıkları duyurulmuş oldu.

 

Bu sadece bir ses kaydı ve fotoğraflamadır. Resmi bir konu bekliyoruz.

mercedes-benz-arocs-damper


 

Mercedes-Benz resmi sitesinden Yeni Arocs ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ziyaret etmek için tıklayın

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

Kimler neler demiş?

2 Yorum - "ETS 2’de Damperli Kamyon: Mercedes-Benz Yeni Arocs Ses Kaydı Alınıyor!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Barış
Ziyaretçi

Bir sene sonra çıkar artık. Mercedes lisansının alındığının fotoğraf ve ses kaydı görüntüleri paylaşıldıktan bir sene sonra eklenecek kakdıki buna özel görevler filan olması gerektiğini’de hesaba katarsak…

a
Ziyaretçi

arocs slt gelirse ağır nakliyeye geçiş yaoarız