ETS 2 – World of Trucks: Fransa için Ticari Bağlantılar Etkinliği 1 Ekim’de Bitiyor!

0

ETS 2 – World of Trucks: Fransa için Ticari Bağlantılar Etkinliği 1 Ekim’de Bitiyor!

SCS Software istatistikleri paylaştı.

 

31 Ağustos’ta başlayan ETS 2’nin World of Trucks aracılığıyla organize edilen Fransa için Ticari Bağlantılar etkinliği için istatistikler ve güncelleme bilgileri paylaşıldı. Aşağıdan etkinlik hakkında bilgi alabilirsiniz.

World of Trucks Etkinliği – ETS 2’de Fransa için yeni ticari bağlantılar!

World of Trucks üzerinden gerçekleştirilen etkinliği 15 binin üzerinde kişi tamamladı ve başarımı kazandı. Ayrıca etkinlik sonucunda herkes kabin aksesuarı olarak 3’er tane ülke flaması ve Eyfel Kulesi kazanabiliyordu. Etkinlikte 60 binin üzerinde World of Trucks kullanıcı en az bir işi bitirmiş, öte yandan son haftalarda Fransa’yı ziyaret etmekten kaçınmayan 50 bin World of Trucks kullanıcısı var. Tabii bunlar teslimatlarını etkinlik takvimine göre planlama şansını kaçırdılar.

Fransa için yeni ticari bağlantılar etkinliğinde DLC olmadan da katılabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey Fransa şehrinden aldığınızı 10 tane herhangi bir online işi 10 ayrı Avrupa ülkesine teslim etmek. Bunu yaptığınızda World of Trucks Event sayfasında Steam ile profil ilişkilendirme butonu açılıyor ve aksesuarlar Steam hesabınıza geliyor. Ayrıca World of Trucks’da başarım kazanıyorsunuz.

Katılmak için son tarih 1 Ekim!

 

SimülasyonPark’ta bu etkinliği yapmıştık.

https://www.simulasyonpark.com/t/world-of-trucks-etkinligi-ets-2de-vive-la-france-icin-yeni-ticari-baglantilar/147/134

 

Etkinlik nasıl yapılıyor?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here