Ana sayfa World of Trucks ETS 2 – World of Trucks Etkinliği: “Motorlarınızı Çalıştırın”

ETS 2 – World of Trucks Etkinliği: “Motorlarınızı Çalıştırın”

7

ETS 2 – World of Trucks Etkinliği: “Motorlarınızı Çalıştırın”

Avrupa Kamyon Yarışları için yollara düşüyoruz!

SCS Software‘ın simülatör dorsesi(sim trailer) ve takımı FIA European Truck Racing Championship 2018‘in ilk yarışı için 26-27 Mayıs tarihlerinde İtalya, Misano World Circuit Marco Simoncelli pistinde bulunacak. 2017 sezonunda ilk kez bu etkinliğin parçası olan SCS yeni sezonda ETS 2 için paralel bir etkinlik organize ediyor.

FIA ETRC 2017 etkinliklerinde kaydettikleri görüntüleri aşağıdaki kısa video ile bizlere hatırlatıyorlar.

 

SCS On the Road takımının ilk durağı 26-27 Mayıs’ta Misano olacak. Oradaki standa uğrayabilir, hareketli simülatör koltuğunu deneyebilir ve takımla tanışabilirsiniz. Ve tabii onları soru yağmuruna tutabilirsiniz. FIA ETRC 2018 sezonunu kutlamak ve bunu bir parçası olmak için sekiz ülkede sekiz piste gidecek.

Truck racing motorsport, Avrupa’nın her yerinden sezon boyunca 400 binden fazla ziyaretiçi yarışlara çekiyor. Yarış takımlarının sezon boyunca çok iyi organize edilmesi ve karşılanması gerekiyor. Doğal olarak bu etkinliklerin gerçekleşmesi için Avrupa kıtasının her yerinden muazzam miktarda çeşitli malzeme ve parçaların taşınması gerekiyor. SCS Software da bizlere ETS 2 üzerinden sanal olsa da yardım elini uzatmamızı sağlıyor.

Yeni etkinliğin senaryosunda kamyon yarışçılarının malzemelerini taşıyoruz!

FIA ETRC 2018 sezonunun ana sponsorları arasında Krone Trailers ve Goodyear yer alıyor. ETS 2’ye eklenen özel etkinlik dorsesinde de bu markaların logoları FIA ETRC ile birlikte bulunuyor.

Yukarıdaki fotoğrafta ödül olarak verilecek olan yarışçı karakterinin fotoğraf çekimlerini görebilirsiniz. Ayrıca Krone Profi Liner dorsesi de yeni hali ve lisanslı olarak ilk kez ETS 2’ye eklendi.

Etkinlik Kuralları

Yarış bileşenlerini en az 12 farklı şehre taşımalısınız. Yalnızca 200km mesafeden fazla olan işler kabul edilecek.

Ödüller

  • Yarış motifleriyle hazırlanmış boyama – “Slipstream”
  • Kabin aksesuarı – “Pace Pete Bobblehead”
  • ETRC Ön cam flaması
  • Goodyear ön cam flaması
  • KRONE cam flaması

Etkinliğin sonunda rastgele iki katılımcıyı seçerek çok özel ödül olan FIA ETRC 2018 sezonuna iki bilet verilecek. Ve ayrıca ETS2/ATS ve ETRC şapkası da bonus!

Ödüller daha önceki etkinliklerden de hatırlayacağınız üzere Steam envanterinize düşecek. Bunları Steam pazarında satabilirsiniz ya da serviste aracınıza takabilirsiniz.

Etklinlik 17 Haziran 2018’de son bulacak.

Nasıl katılırım?

ETS 2 profilinizin World of Trucks sitesi ile entegre olması gerekiyor. Ardından Harici Sözleşmeler ekranına giderek Yarış Ekipmanları isimli işi bulmanız gerek. Tüm DLC’lerde yapabilirsiniz. İlerleme durumunu ETS 2 ana menüsünde üst satırda bulunan yerden görebilirsiniz.

 

“Start your engines” ETKİNLİK ANA KONUSU BURADA TIKLAYIN.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

7 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here